MojAndroid

Ďalší ročník celonárodnej súťaže o najlepšie aplikácie zo Slovenska je tu. Spúšťame hlasovanie 4ka Android Code 2019! V tomto ročníku mohli slovenskí vývojári prihlásiť svoje aplikácie do ankety až v 8 kategóriách a pripojiť sa tak k najlepším aplikáciám na Slovensku. Teraz je rad na vás, hlasujúcich, aby ste spomedzi všetkých nominovaných aplikácií vybrali vašu obľúbenú a odovzdali jej svoj hlas. Do finále sa dostalo najlepších šesť aplikácií v každej kategórii, kategória Najlepšie slovenské aplikácie obsahuje 9 nominovaných aplikácií.

Nominovať svoju aplikáciu mohol ktokoľvek

Slovenskí vývojári mohli prihlásiť svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Slovenská aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2019, musí byť umiestnená v obchode Google Play a mať za obdobie od 1. januára 2019 aspoň jednu aktualizáciu. Termín nominovania pre aplikácie bol do 31. októbra 2019.

Aplikácie sú tento rok rozdelené do ôsmich kategórií:

  • Doprava a cestovanie
  • Hry
  • Nakupovanie a predaj
  • Spravodajstvo a médiá
  • Vzdelávanie
  • Financie a podnikanie
  • Slovenské aplikácie (všeobecne)
  • Svetové slovenské aplikácie

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu.

Vývojári, ktorých aplikácia zvíťazí v danej kategórii, získajú ocenenie 4ka Android Code 2019 a PR na webe a sociálnych sieťach MôjAndroid.sk. Hlasujúci, ktorí sa riadne zapoja do hlasovania v tejto ankete, môžu vyhrať jednu z vecných cien.

Ako boli vyberané aplikácie do finále?

Nedávno sme vám priniesli prehľad 100+ Android aplikácií zo Slovenska prihlásených do ankety 4ka Android Code 2019. Tu sa nachádzali aplikácie, ktoré nominovali samotní vývojári, ktoré ste nominovali vy hlasmi v sérii článkov Najlepšie slovenské Android aplikácie za minulý mesiac a aplikácie, ktoré sme dodatočne nominovali v rámci redakcie. Spolu sme tak získali vyše 100 aplikácií, z ktorých sme vytvorili užší výber nominácií pre finálne hlasovanie.

Sem sa dostalo spolu 51 aplikácií – šesť titulov v siedmych kategóriách a 9 titulov v kategórii Slovenské aplikácie (všeobecne). Do úvahy sme brali viacero faktorov. Do finále sa dostali všetky aplikácie, ktoré vyhrali hlasovanie v článkoch s najlepšími slovenskými Android aplikáciami za uplynulé obdobie. Nasledovali aplikácie s najlepším hodnotením v danej kategórii a s čo najväčším množstvom stiahnutí.

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po deviatykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 11. 11. 2019 do 31. 12. 2019. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je úplne nový nadupaný smartfón Google Pixel 4! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších piatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

Hlavná cena – Google Pixel 4

Hlavnou cenou v ankete 4ka Android Code 2019 je nový smartfón Google Pixel 4. Ide o plnohodnotnú vlajkovú loď priamo od spoločnosti Google. Ponúka jeden z najlepších fotoaparátov súčasnosti, úplne novú technológiu odomykanie pomocou tváre a omnoho viac.

Google Pixel 4 farebné kombinácie

O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 855, ktorý je doplnený o 6 GB RAM. Okrem fotoaparátu je lákadlom aj čistý operačný systém Android a najrýchlejšie možné aktualizácie. Displej tohto smartfónu dostal najvyššie možné hodnotenie a navyše ponúka frekvenciu až 90 Hz.

To všetko v konzervatívnom, avšak atraktívnom dizajne a bez výrezu v displeji pre selfie fotoaparát.

11.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+