MojAndroid

Kto prejde do 4ky aj so svojim telefónnym číslom, získa od nej každý 4. aktivovaný nový paušál TO.∞ alebo nový hlasový paušál Moja 100vka počas dvoch rokov úplne zadarmo. Bonus za prenos čísla „Každé 4té TO.∞/Moja 100vka zadarmo“ môže zákazník využiť, ak si úspešne prenesie svoje číslo do 4ky od iného operátora do 28. februára 2018 a aktivuje si alebo obnoví štyri krát po sebe niektorý z nových paušálov TO.∞ alebo Moja 100vka.

Náš tip
4ka Android Code 2017: Hlasujte za najlepšie TV aplikácie a vyhrajte smartfón!

Bonus za prenos čísla do 4ky môžete uplatniť až do konca roka 2019 pri pravidelnej obnove nového paušálu TO.∞ spolu viete ušetriť až 120 EUR. Ohľadom tejto novinky vám tiež mohla príť aj SMS správa od operátora.

„Prenos čísla do 4ky je populárny, keď stále viac nových zákazníkov ku nám prichádza aj so svojim pôvodným telefónnym číslom. Preto sme sa rozhodli zákazníkov za prenos čísla odmeniť. Každý, kto si teraz úspešne prenesie číslo ku nám do 4ky, po troch bezprostredne po sebe nasledujúcich aktiváciách alebo automatických obnoveniach nového paušálu TO.∞ alebo nového hlasového paušálu Moja 100vka, získa od nás ďalšiu, teda v poradí každú štvrtú aktiváciu úplne bezplatne, a to až do konca roka 2019,“ vysvetľuje Jozef Lasz, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj spoločnosti SWAN Mobile, a. s.

Ako preniesť číslo do 4ky?

Svoje telefónne číslo si môžete preniesť od iného operátora do 4ky pri kúpe SIM karty na akejkoľvek pošte na celom Slovensku alebo keď si kúpite SIM karty 4ky online cez e-shop, zaškrtnutím voľby „Mám záujem o prenos svojho čísla od iného operátora“. Navyše, keď nakupujete cez e-shop, získate bezplatné doručenie SIM karty poštovým kuriérom do vlastných rúk. Prenos čísla je bezplatný, všetky potrebné náležitosti vybaví operátor za vás a do niekoľkých dní budete môcť využívať služby 4ky aj na svojom pôvodnom telefónnom čísle. Viac informácií sa dozviete na webe operátora.

Zdroj: Tlačová správa

16.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+