MojAndroid
Redakcia 16.11.2017

Kto prejde do 4ky aj so svojim telefónnym číslom, získa od nej každý 4. aktivovaný nový paušál TO.∞ alebo nový hlasový paušál Moja 100vka počas dvoch rokov úplne zadarmo. Bonus za prenos čísla „Každé 4té TO.∞/Moja 100vka zadarmo“ môže zákazník využiť, ak si úspešne prenesie svoje číslo do 4ky od iného operátora do 28. februára 2018 a aktivuje si alebo obnoví štyri krát po sebe niektorý z nových paušálov TO.∞ alebo Moja 100vka.

Náš tip
4ka Android Code 2017: Hlasujte za najlepšie TV aplikácie a vyhrajte smartfón!

Bonus za prenos čísla do 4ky môžete uplatniť až do konca roka 2019 pri pravidelnej obnove nového paušálu TO.∞ spolu viete ušetriť až 120 EUR. Ohľadom tejto novinky vám tiež mohla príť aj SMS správa od operátora.

„Prenos čísla do 4ky je populárny, keď stále viac nových zákazníkov ku nám prichádza aj so svojim pôvodným telefónnym číslom. Preto sme sa rozhodli zákazníkov za prenos čísla odmeniť. Každý, kto si teraz úspešne prenesie číslo ku nám do 4ky, po troch bezprostredne po sebe nasledujúcich aktiváciách alebo automatických obnoveniach nového paušálu TO.∞ alebo nového hlasového paušálu Moja 100vka, získa od nás ďalšiu, teda v poradí každú štvrtú aktiváciu úplne bezplatne, a to až do konca roka 2019,“ vysvetľuje Jozef Lasz, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj spoločnosti SWAN Mobile, a. s.

Ako preniesť číslo do 4ky?

Svoje telefónne číslo si môžete preniesť od iného operátora do 4ky pri kúpe SIM karty na akejkoľvek pošte na celom Slovensku alebo keď si kúpite SIM karty 4ky online cez e-shop, zaškrtnutím voľby „Mám záujem o prenos svojho čísla od iného operátora“. Navyše, keď nakupujete cez e-shop, získate bezplatné doručenie SIM karty poštovým kuriérom do vlastných rúk. Prenos čísla je bezplatný, všetky potrebné náležitosti vybaví operátor za vás a do niekoľkých dní budete môcť využívať služby 4ky aj na svojom pôvodnom telefónnom čísle. Viac informácií sa dozviete na webe operátora.

Zdroj: Tlačová správa

16.11.2017
 • stanleyjr

  …bla bla…ale to ze porusili ich VOP a este si aj pozmenili jeho znenie k tomu sa akoze odmietaju vyjadrit a zahraju do stratena. nie dakujem, neprenesiem si.

  citujem ich aktualne VOP:

  Článok 3
  Práva a povinnosti Podniku:
  3.1 Podnik je povinný

  i) písomne, elektronickou poštou, službou krátkych
  správ (SMS), alebo telefonicky oznámiť účastníkovi vopred podstatnú zmenu zmluvných podmienok a zároveň ho informovať o jeho práve odstúpiť od zmluvy o poskytovaní verejných služieb bez sankcií, ak tieto zmeny neakceptuje; oznamovacia povinnosť je splnená aj oznámením účastníkovi, že došlo k podstatnej zmene zmluvných podmienok a kde sa s týmito zmenami môže podrobne oboznámiť.

  Ale je zaujimave ze ja mam este povodne VOP a tam bolo jasne napisane:

  i) písomne, elektronickou poštou, službou krátkych
  správ (SMS), alebo telefonicky oznámiť účastníkovi najmenej jeden mesiac vopred podstatnú zmenu zmluvných podmienok a zároveň ho informovať o jeho práve odstúpiť od zmluvy o poskytovaní verejných služieb bez sankcií, ak tieto zmeny neakceptuje; oznamovacia povinnosť je splnená aj oznámením účastníkovi, že došlo k podstatnej zmene zmluvných podmienok a kde sa s týmito zmenami môže podrobne oboznámiť.

 • KalichVydra

  Ponuky mate top netreba s nimi vymyslat. Skor zapracovat na pokryti…

  • Fyi de Will

   na to bohužiaľ nemajú frekvencie.

   • KalichVydra

    To znamená že sú aktuálne na maxime… bída…

    • KalichVydra

     Výhoda len pre tých čo žijú v meste.

 • IQLogic

  A čo existujúci zákazníci? Na tých sa opäť z vysoka vyse*iete?

  • lolo

   Nam radsej zdvihli cenu 4g o 100 % vsak dako to musia vykompenzovat. A TO je len zaciatok

   • Mato

    Neviem já platím stale rovnako :D mne sa nič nezdvihlo

 • Marian Sabol

  Ja mam 4ku vyse roka a som velmi spokojny.Internet mi fici super kedze ho vyuzivam v meste.Teraz ma to mesacne vychadza hovory +internet cca 10eur. Predtym v O2 som platit za to iste vyse 30eur

  • Dodo4444

   Ja sa pohybujem s minútami mesačne 500-600 min prevolaných a 400-500 prijatych. Sms do 100 ks priemer mesiac. Dáta ako kedy od 15GB do 30GB dát. Tiež som mal O2 diamant len tam som akurát šetril dáta inak som musel dokupovať.

 • Dodo4444

  To keď chcem TO nekonečno každý 4mesiac zadarmo, to si musím preniesť číslo a zasa naspäť či sa to dá aj daj ináč? Predca len je to úspora 120€ za dva roky.

 • Reb beach

  A ako zistím ze som ja práve ten štvrtý?

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+