MojAndroid

365.banka pripravuje zmenu technických nastavení, plánuje krátky výpadok kartových služieb. Zmena technických nastavení bankových systémov je naplánovaná na 11. novembra v čase od 11.30 do 12.30. V dôsledku toho prebehne výpadok kartových služieb. Počas neho nebude možné:

  • vyberať hotovosť z bankomatu
  • platiť prostredníctvom POS terminálu, mobilom ani hodinkami
  • realizovať online platby na webe

Pripravuje nové služby

Banka o plánovanom výpadku kartových služieb informuje svojich zákazníkov e-mailom. V ňom sa ospravedlňuje a výpadok zdôvodňuje tým, že vďaka úpravám prinesie nové služby. Medzi ne patria bezkontaktné výbery v bankomatoch a neskôr aj funkcionalita nastavenia PINu priamo v aplikácii či virtuálna karta.

“Načasovanie v tomto prípade nebolo úplne v našej réžii, pretože sa odvíja a zohľadňuje nastavenie technických kapacít zainteresovaných partnerských strán. Cieľom zmien je skvalitňovanie kartových služieb do budúcnosti a zavádzanie nových funkcionalít v oblasti platenia” upresnila detaily Linda Valko Gáliková, PR manažér banky.

Viac informácií získate na telefónnom čísle 0850 365 365 alebo na e-mailovej adrese hello@365.bank.

Pozvi kamaráta a získajte obaja po 10 eur

365.banka nedávno spustila aj novú akciu pre svojich klientov. Stačí, ak niekomu odporučia účet v 365.banke a obaja získajú odmenu 10 eur. Pripomeňme, že 365.banka ponúka zákazníkom účet zadarmo.

Náš tip
365 banka: Pozvi kamaráta a obaja dostanete odmenu

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+