Samsung Galaxy Grand: 5-palcový WVGA displej a podpora dvoch SIM kariet

18. December 2012 9

Samsung Galaxy Grand by sa mal objaviť v dvoch verziách: s jednou SIM kartou a s dvoma SIM kartami. Mal by mať aj 5-palcový displej s nízkym rozlíšením len 800 x 480 bodov.

Podporovaný je Android 4.1.2 s nešpecifikovaným procesorom s dvoma jadrami a taktovaním na úrovni 1,2 GHz. Doplnkom by mal byť fotoaparát s rozlíšením 8 megapixlov na zadnej strane a 2 megapixle na prednej strane s možnosťou natáčať video v rozlíšení 720p. Vnútorná pamäť je stanovená na 8 GB a je rozšíriteľná až o 64 GB pamäťovú kartu.

Vybavený je aj batériou s kapacitou 2100 mAh, Bluetooth, DLNA WiFi, podporuje pásma  HSPA + (až 21 Mbps download, 5,76 Mbps upload), siete 850/1800/1900 MHz. Spoločnosť Samsung zatiaľ neinformovala o tom, kde by sme sa týmto kúskom z jej dielne mohli stretnúť, predpoklad však je, že to bude s veľkou pravdepodobnosťou v Ázii.

Oficiálne predstavenie očakávame na CES 2013, cena zariadenia taktiež nebola ešte stanovená.

Zdroj, foto: Samsung

Tagy :

Existujú len tri veci, ktoré v živote naozaj milujem: písanie, informačné technológie a svoju rodinu a blízkych. MôjAndroid.sk mi poskytuje priestor, ako si tieto tri veci užívam všetky naraz. Ak sa ma chcete niečo opýtať, pochváliť článok alebo vyjadriť kritiku, píšte mi na e-mail: zdenko@mojandroid.sk . Teším sa na vaše podnety na zlepšovanie mojej práce pre vás.

9

Podobné články

TOPlist TOPlist