MojAndroid

Aj vy patríte medzi tých, ktorí si všetky svoje výdaje zapisujú, snažia sa ušetriť alebo len potrebujú mať prehľad o tom, kam peniaze „tečú“? Ak radi používate svojAndroid, aplikácia Záznamník výdavkov je tu práve pre vás. My sme testovali jej anglickú verziu no vedzte, že ide o český produkt, ktorý je do češtiny aj lokalizovaný.

Čo teda Záznamník dokáže? Aplikácia vás privíta jednoduchou obrazovkou s možnosťou zvolenia si meny, v ktorej budete zadávať výdaj, typ výdaju a samozrejme cenu. Aplikácia obsahuje naozaj veľké množstvo mien, a preto je vhodná pre celosvetový trh.                                                                        

Pod typom sa myslí pridanie štítku (ako napríklad v e-mailovej pošte), ktorý značí, že výdavok bol určený pre domácnosť, stravu alebo cigarety.  Nové štítky si tiež môžete vytvárať podľa vlastnej chuti a tie nepotrebné naopak odstrániť.

                        

Po pridaní položiek si ich môžete prehľadne pozrieť v grafe, kde uvidíte, ktoré služby a tovary najviac odkrajujú z vašej peňaženky. Takže ak si pridáte viac súm pre jednu položku či výdavok, v grafe sa zrátajú a pridelí sa im percentuálny podiel v rámci všetkých položiek a vy viete, na čom máte začať šetriť. Naopak, ak si otvoríte prehľad výdavkov, nájdete  ich roztriedené po každej položke zvlášť.                                                               

                        

Aplikácia obsahuje tiež jednoduchý widget, vďaka ktorému máte svoje financie pod kontrolou.

Čo dodať na záver? Záznamník na nás zanechal veľmi dobrý dojem a aj napriek svojej jednoduchosti spĺňa účel veľmi dobre. Aplikácia síce stojí 1€, no odporúčame ju každému, komu financie nie sú ukradnuté.

Verzia: 1.16
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.16
Aktuálna cena: 1,99 €
27.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+