MojAndroid

Doteraz si mohli aplikáciu Top Gear News užívať len používatelia na konkurenčnom operačnom systéme iOS, no to je dnes minulosťou. Aplikácia, ktorá prináša najnovšie informácie o motoroch, prevodovkách, karburátoroch, kolesách či ďalších súčastiach auto-moto sveta, je už pár dní dostupná aj pre operačný systém Android. Ak ste teda fanúšikmi Richarda Hammonda, Jeremyho Clarksona a Jamesa Maya, po stiahnutí si určite prídete na svoje!

Hoci aplikácia Top Gear News vyzerá ako mierne upravený iOS port, ponúka prehľadné používateľské prostredie, ktoré je však poprepletané reklamami od BBC. Cenou za to, že táto aplikácia patrí pod BBC Worldwide, je aj jej rýchlosť, ktorá miestami sklame. Okrem týchto nevýhod tu však nájdeme už len výhody – najnovšie články, hodnotenia, videá, galérie, klipy z relácie či najnovšie recenzie na testované autá. Poteší aj možnosť prezerania obsahu offline, či možnosť zdieľania obsahu na sociálne siete alebo prostredníctvom e-mailu. Aplikáciu Top Gear News si môžete stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie, zadarmo pre všetky Android zariadenia s OS Android 2.0 a vyšším.

 

Top Gear – News
BBC Worldwide Limited
Verzia 1.2 (10. 5. 2012)
Veľkosť 2,5 MB
2.0+

Zadarmo

        

12.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+