MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Buildo – Stavebný denník

Prvá appka tohto zoznamu pochádza zo štúdia mladých slovenských študentov. Je určená pre menších a stredne veľkých podnikateľov v oblasti stavebníctva. Jej využitie sa však nájde aj v prípade remeselníkov alebo ľudí, ktorí stavajú dom a potrebujú evidenciu. Vývojári by aplikáciu Buildo chceli rozšíriť medzi viacerých ľudí a zabezpečiť tak rozrast potenciálne úspešnej komunity používateľov.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Bowling: Rolling 3D Ball!

Ďalšou appkou na zozname je hra, ktorá simuluje obľúbený bowling. Vašou úlohou je samozrejme zhodiť všetky kolky, ktoré vám robia prekážku. Postupom v hre si budete môcť odomknúť gule s novým motívom či úrovne s rozličnými obtiažnosťami. Pri Bowling: Rolling 3D Ball! sa zabaví takmer každý hráč mobilných hier.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Draw Climber

VOODOO je vývojárom enormného množstva populárnych hier pre Android. Tentokrát prichádza so svojou novinkou, ktorá nesie pomenovanie Draw Climber. Z úlohu budete mať dokresliť predmetu nožičky tak, aby sa dokázal vyšplhať smerom nahor a tým pádom tieto nohy pasovali presne do priestorov, určených na lezenie.

Je to síce dosť ťažké opísať, no z ukážkových obrázkov zrejme pochopíte, o čom je reč. Hra jednoznačne stojí za vyskúšanie, no zo samého začiatku nemusí byť hranie najjednoduchšie.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Life Clock

Poslednou appkou na zozname šiesteho víkendu roku je Life Clock. Ide o jednoduchú, no možno že aj najzaujímavejšiu appku z výberu. Do Life Clock zadáte svoj dátum narodenia a appka vám vypľuje informácie o tom, koľko mesiacov, týždňov a dní ste na svete, minút či dokonca aj sekúnd. Nejde o nič zložité, no táto informácie dokáže nejedného či už milo alebo nemilo prekvapiť.

Verzia: 2.0.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.4.3
Aktuálna cena: Zdarma

9.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+