MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Kimbino – Aktuálne letáky, katalógy a zľavy

Prvá aplikácia zo zoznamu pochádza od slovenského vývojára. Aplikácia nesie názov Kimbino a ponúka širokú škálu aktuálnych letákov zo všetkých obľúbených obchodov. Pokiaľ často nakupujete a pred odchodom do obchodu nemáte k dispozícii leták, výrazne by sme vám odporúčali využiť práve túto šikovnú vec.

Istotne v nej nájdete terajšiu ponuku letákov od rôznych slovenských predajcov. Navyše, ušetrite tým peniaze, čas a prírodu, pretože nebudete musieť využívať klasické papierové letáky.

Verzia: 1.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy Kick!

Prvou hrou v aktuálnom zozname je “Crazy Kick!”. Vašou úlohou bude kopnúť futbalovú loptu do bránky z rôznych náročných miest. Poväčšine času to však nebude vôbec jednoduché, pretože vám vo výhľade budú brániť rôzne prekážky z každodenného života. Overte si svoju presnosť!

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Idle Trains

Pokiaľ máte radi vlaky, určite si obľúbite aj následujúcu hru. Idle Trains vám môže pripomínať hru Train Station, pochádzajúcu zo slovenského štúdia. Táto je však o trošku iná, no ponúka tiež možnosť rozširovania zbierky vlakov, vylepšovať si budete svoju stanicu a celé mesto. Je už len na vás, do čoho sa v hre rozhodnete investovať a vylepšiť.

Verzia: 0.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Snow Bumper Kart

Ide o hru, ktorá funguje na princípe guľovačky. Veľkosť snehovej gule určuje jej ďalšie vlastnosti. Pokiaľ porazíte niektorého zo súperov, vaša guľa vyrastie. Po čase si budete môcť vybrať z množstva rôznych scén a skinov pre vašu postavu. V krátkosti je to rýchla oddychovka, ktorá na skrátenie času pobaví každého.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Free Math Calculator

Pokiaľ vaša predvolená aplikácia kalkulačky nemá dostatok funkcií, alebo vám iným spôsobom nevyhovuje, vyskúšať môžete napríklad Free Math Calculator. Tá podporuje kontrolu správnosti výsledkov, výpočty príkladov z fotografie a dokonca dokáže vypočítať z obrázku, približne koľko kalórií má napríklad fotený hamburger. Samozrejme, pre nenáročných nesmie chýbať ani klasická, jednoduchá kalkulačka.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
7.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+