MojAndroid

Simply the Bird

Hodiny hrania spojené s frustráciou sa vracajú v podobe slovenskej novinky nazvanej Simply the Bird. Hra okrem tradičného princípu prináša zaujímavý prvok, vďaka ktorému sa budete môcť pomstiť nezbednému vtákovi, ktorý sa len veľmi ťažko ovláda. Po desiatich kolách získate možnosť ublížiť vtáčikovi. Môžete ho zastreliť, omráčiť elektrickým prúdom, odpáliť bombou a podobne.

Hra je dostupná zadarmo v obchode Google Play a môžete si ju stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

Swamp Attack

Zvieratá sa v bažinách zbláznili a vám nezostáva nič iné, než ochrániť svoj domov a prežiť. V hre ovládate chlapíka, ktorý s nabitou brokovnicou sedí na verande svojho príbytku a dotykmi na obrazovku strieľa na miesto, kde sa objavujú rôzne živočíchy. Za prejdenie každého kola získate peniaze, ktoré je možné minúť v obchode na lepšie a silnejšie zbrane, obranu domu alebo špeciálne výbušniny. Celkovo je dostupných 78 levelov v 4 epizódach, takže o zábavu budete mať postarané. Hra Swamp Attack je vynikajúcim príkladom toho, že aj keď je obchod Google Play presýtený titulmi podobného druhu, stále je priestor na zlepšenie.

Verzia: 2.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

Manuganu 2

V prípade, že si chcete na chvíľu oddýchnuť od neuveriteľne návykových nekonečných behačiek typu Temple Run alebo Subway Surfers, predstavíme vám horúce pokračovanie titulu Manuganu 2. V hre ovládate rovnomenného hrdinu, ktorý má ušľachtilý cieľ zachrániť svojho najlepšieho priateľa. Pomocou dotykových gest sa vyhýbate prekážkam naprieč krásnym herným prostredím spracovaným v 3D grafike. Od prvej verzie sa odlišuje novým spracovaním a prvkami, ako je lietanie a plávanie. Úrovne sú dobre nastavené a čím ďalej sa dostanete, tým zložitejšie ich bude prejsť perfektne. Hra vás doslova núti opakovať jednotlivé úrovne, aby ste získali čo najväčšie skóre. Obsahuje množstvo herných prvkov, takže nepôsobí jednotvárne.

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

 

Escape Quest

Escape Quest je ďalším titulom od známych výrojárov hry Can You Escape, ktorú pozná každý fanúšik mobilných hier na Androide. Hra ponúka niekoľko rôznych puzzle hádaniek, ktoré sú rozmiestnené v miestnosti a funguje na rovnakom princípe. Vašou úlohou je otvoriť hlavné dvere, ktoré vedú do ďalšej úrovne. Na to však budete musieť preskúmať všetky zákutia, obrazy, šuplíky, štrbinky alebo ďalšie elementy.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

 

Lose Weight

Nová hra Lose Weight ponúka niekoľko zábavných mini hier, v ktorých sa snažíte hlavnému hrdinovi pomôcť schudnúť. Namiesto skúseností, ktoré napríklad bežne získavate napríklad v RPG hrách sa v tomto prípade počítajú spálené kalórie. Za tieto získate vyššie levely, s ktorými sa vždy odomkne ďalšia mini hra.

Snímka obrazovky 2014-08-12 o 14.29.44 Snímka obrazovky 2014-08-12 o 14.29.50

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

 

Burning Blade

Posledný titul je určený pre všetkých fanúšikov RPG titulov pre mobilné zariadenia. Príbeh hry Burning Blade sa odohráva vo vymyslenom svete bohov a démonov, ktorí bojujú po celom svete o nadvládu ľudstva. Bude len na hrdinoch, ako ste vy, aby ste svet zachránili. V hre máte na výber medzi 4 typmi herných postáv, za ktoré môžete bojovať. Na začiatku sa ocitnete priamo na bojisku, kde sa stretnete s prvým veľkým démonom a naučíte sa používať svoje špeciálne útoky. Následne sa dostanete do hlavného mesta, kde sa sústreďujú ostatní hráči a kde naberáte questy prípadne vylepšujete svoje zbrane. Samozrejmosťou sú rôzne zbroje, lepšie zbrane alebo krídlam, ktoré vám dodajú viac sily. Ak sa budete pravidelne vracať do hry, získate veľmi štedré bonusy, ktoré vám pomôžu s náročnejšími súpermi. Hra ponúka množstvo obsahu a úloh, ktoré sa postarajú o dostatočne dlhú zábavu.

12.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+