MojAndroid

Spoločnosť Tag Heuer je na trhu známa najmä pre výrobu náramkových hodiniek, no zčasu na čas vypustí aj nejaký smartfón v luxusnom prevedení. Nový Tag Heuer Merediist 2 je tretím smartfónom firmy, ktorý má nahradiť zastaraný Meridiist prvej generácie ešte z roku 2008. Pretože sa jedná o luxusnú značku, luxusná je aj jeho cena, ktorá je 3300 libier, čo je v prepočte niečo cez 3900 €. To je cena lacnejšieho ojazdeného auta.

Tag Heuer Merediist 2

Telo smartfónu je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a displej je pokrytý sklom zo zafírového kryštálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Vo vrchnej časti je umiestnený ešte ďalší OLED displej, ktorý zobrazuje aktuálny čas. Okrem konštrukcie je najzaujímavejšia batéria, ktorá podľa výrobcu vydrží až 28 dní na jedno nabitie a dual SIM funkcionalita. Telefón má tiež prístup k 24/7 concierge službe. Jedným stlačením tlačidla je možné spojiť sa s človekom, ktorý zariadi všetky vaše požiadavky. Luxusný Tag Heuer Merediist 2 je určený len pre veľmi úzku skupinu používateľov a je dostupný v piatich rôznych farbách.

Zdroj: gsmarena

9.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+