MojAndroid

Tak, ako sme vám v minulosti avizovali, herné štúdio Rovio známe najmä vďaka populárnemu titulu Angry Birds, globálne sprístupnilo možnosť vytvoriť si herný účeť (Rovio Account). Čo to však znamená pre nás, hráčov mobilných hier ? Všetky úspechy, skóre, prekonené úrovne a iný obsah budeme môcť odteraz prenášať medzi viacerými Android zariadeniami. Takže ak máte na vašom smartfóne prejdených povedzme 50 úrovní, môžete hru dokončiť aj na vašom tablete, kde sa hra lepšie ovláda. Predtým, než sa objavila táto služba, používatelia boli nútení znova absolvovať rovnaké staĺe dookola na iných zariadeniach.

Momentálne je služba dostupná len pre originál titul Angry Birds a The Croods, pričom spoločnosť Rovio uviedla, že aj zostávajúce tituly dostanú podporu nových herných účtov.

Rovio

Zdroj: engadget

19.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+