MojAndroid

Je tomu niekoľko dní, čo si redaktori na DroidGamers fóre všimli, že Polarbit vydal bezplatnú verziu svojho staršieho herného titulu Raging Thunderzaujímavej 3D závodnej hry. Spočiatku to vyzeralo len ako propagácia tejto hry, no po zverejnení bezplatnej verzie hry Wave Blazer už niet pochýb o tom, že Polarbit začína s uverejňovaním akýchsi lite verzií svojich starších hier, zrejme s tým zámerom, aby si hru nainštalovalo a skúsilo zahrať čo najviac ľudí, ktorí by si potom mohli kúpiť aj platené verzie.

Zverejňovanie lite verzií hier je od Polarbitu niečím novým, čo narúša koncept ich predaja herných titulov. Aj keď ide o lite verzie hier, nie sú obmedzené len na single player mód ako väčšina ponúkaných lite verzií nie len od Polarbitu. Okrem toho, že môžete hrať hru v single móde a prechádzať jednotlivé levely s čoraz náročnejšou traťou či úlohou, môžete využiť aj jednu mapu pre multiplayer hranie. Pre mňa je to veľké plus, pretože ak chcem hru hlavne kvôli multiplayeru, ako si ju potom môžem otestovať v bezplatnej verzii, kde nájdem len mód pre jedného hráča?!

Obe hry sú dostupné na Android Markete aj v plnej verzii za 0,73 € a ak ste sa rozhodli zakúpiť si jeden z týchto starších herných titulov, tak si ho určite najpv dobre vyskúšajte v skoro plnej verzii zadarmo! Bodajby bolo viac takých bezplatných verzií, kde by sme si vyskúšali všetky funkcie…

Raging Thunder – FREE
polarbit
Verzia 1.1.0 (24. 11. 2011)
Veľkosť 3,2 MB
1.5+

Zadarmo

Raging Thunder
polarbit
Verzia 1.1.0 (10. 11. 2011)
Veľkosť 2,7 MB
1.5+

18,95 Kč

Wave Blazer – FREE
polarbit
Verzia 1.1.0 (21. 11. 2011)
Veľkosť 5,9 MB
1.5+

Zadarmo

Wave Blazer
polarbit
Verzia 1.0.8 (25. 3. 2011)
Veľkosť 5,3 MB
1.5+

19,06 Kč

Čo si myslíte? Ktorá hra od Polarbitu bude najbližšie dostupná v bezplatnej verzii ? :)

Zdroj: DroidGamers

25.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+