MojAndroid

Najčítanejší slovenský Android portál MojAndroid.sk spúšťa štvrtý ročník česko-slovenskej ankety Android Roka 2013 o najlepšie Android smartfóny a tablety. Anketa Orange Android Roka 2013 má za úlohu pomôcť pri výbere tých najlepších Android zariadení, ktoré sa dostali na slovenský trh v tomto roku.

Orange-Android-roka-2013

Vďaka tejto ankete má široká verejnosť možnosť zoznámiť sa s najnovšími inteligentnými telefónmi a tabletmi s operačným systémom Android. Ocenené zariadenie budú môcť zákazníci nájsť v obchodoch a na internete s certifikátom “Android roka 2013″, ktorý by mal pomôcť vybrať ten najlepší telefón alebo tablet, ktorý Android ponúka. Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk pre Slovensko a AndroidRoku.cz v Českej republike. Hlasovať môžete od dnešného dňa, tj. 1.novembra do 30.novembra 2013. Výsledky budú oznámené do do konca tohto roka.

Hlasovanie v šiestich kategóriách

Hlasovanie Orange Android roka 2013 bude tento rok prebiehať až v šiestich  kategóriách. Tento rok sme doplnili novú kategóriu –  Android príslušenstvo, kde nájdete zariadenia, rôzne doplnky a Hi-Tech hračky, ktoré rozširujú funkcie a vlastnosti Android zariadení. Zahlasujte za svoje obľúbené Androidy v týchto kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Android smartfón
  • Kompaktný Android
  • Android tablet
  • Android inovácia roka
  • Android príslušenstvo

>>> H L A S O V A Ť  v  ankete <<<

Kategória TOP Android smartfón

TOP_sk_SK_2 Tieto telefóny sú určené pre užívateľov, ktorí sa neboja priplatiť si za najlepšie technické parametre dostupné na trhu. Cena týchto zariadení sa pohybuje od 400 EUR vyššie. Ponúka naozaj to najlepšie vo svojom obore. Po takýchto telefónoch najčastejšie siahnu manažéri, riaditelia firiem, geekovia, alebo fajnšmekri, ktorí majú vysoké nároky a od svojho telefónu očakávajú maximum.

Kategória Android smartfón

android-smartphone_sk_SK V tejto kategórii nájdete Android telefóny, ktoré by sme mohli nazvať zlatou strednou cestou. Sú určené pre väčšinu užívateľov, ktorým ponúkajú všetko, čo by mohli od svojho Androida potrebovať. Oproti kategórii telefónov “Kompaktný Android” ponúka napríklad atraktívnejší dizajn, väčší displej s lepšou dotykovou technológiou, kvalitnejší fotoaparát, alebo výkonnejší hardvér, na ktorom si už zahráte aj náročnejšie hry. Cena sa pohybuje od 200 do 400 EUR.

Kategória Kompaktný Android

kompaktni_sk_SK Telefóny vhodné pre začínajúcich používateľov, ktorí sa s Androidom ešte len zoznamujú a nechcú príliš utrácať. Telefóny sa pohybujú v cenovej relácii do 200 EUR a pritom ponúkajú väčšinu vymožeností systému Android, ako je internet, GPS, dotykový displej, sociálne siete, e-maily a mnoho ďalšieho. Už nie je potrebné za kvalitný telefón s mnohými funkciami platiť stovky eur.

Kategória Android tablet

tablety_sk_SK Tablety sú vďaka veľkému displeju vhodné predovšetkým na konzumáciu obsahu – filmy, e-maily, fotky, knihy a internet. Android tablety zažívajú obrovský boom a ich kompaktné rozmery a vysoký výkon im zaistili veľkú popularitu. V bežnom živote sa s nimi stretávame napríklad v práci, v škole, na dovolenke a pri každodenných aktivitách, kde potrebujeme ľahko prenosný počítač s väčšou dotykovou obrazovkou.

Android inovácia roka

inovace_sk_SK Do tejto kategórie patria všetky Android zariadenia, ktoré prinášajú niečo nové a nevšedné. Nájdete tu všetky atypické novinky od výrobcov, ktorí sa neboja skúsiť niečo úplne nové. Od špeciálnych konštrukcií Android tabletov, cez hodinky, foťáky a ďalšie výnimočné zariadenie. Jedno ich ale spája, každé z týchto zariadení poháňa systém Android s nekonečnými možnosťami využitia. 

Android príslušenstvo

prislusenstvi_sk_SK_2 Jednu vec si kupujete častejšie než Android telefón (teraz nemyslíme aplikácie :) ). Áno správne, je to príslušenstvo k vášmu smartfónu. Rôzne doplnky a Hi-Tech hračky rozširujú nielen funkcie a vlastnosti telefónu, a preto sme sa ich tento rok rozhodli zaradiť do ankety “Android Roka 2013″ nech vieme, ktoré z nich je to najlepšie.

Ceny pre hlasujúcich

Hlasujúci môžu opäť vyhrať skvelé ceny v hodnote viac ako 2-tisíc EUR. Celkovo vám rozdáme až 6 Android zariadení: tri najlepšie Android smartfóny a tablet, ktoré vyhrajú v jednotlivých kategóriách a dva tablety Nexus 7 (2013) pre všetkých hlasujúcich, ktorí pozvú do ankety aspoň piatich priateľov a známych. Ako je zrejmé, výhry teda budú známe až po vyhlásení výsledkov, pretože vás chceme odmeniť tými najlepšími cenami, ktoré si sami v hlasovaní zvolíte.

Nexus-7-2013

Vyhlásenie výsledkov a výhercov

Hlasovanie v ankete Orange Android Roka 2013 začína 1.novembra a končí 30. novembra 2013 o polnoci. Výsledky anketa Orange Android roka 2013 vyhlásime do konca tohto roka.

>>> H L A S O V A Ť v ankete <<<

 

Partneri ankety

orange-logo

Android-Roka-2013-partneri

Partneri ankety Orange Android roka 2013 sú:

 

1.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+