MojAndroid

Obedná prestávka je náš pravidelný seriál, ktorý prináša tipy a novinky zo sveta Android hier. Dnes si predstavíme hru, ktorú mnohí z vás poznajú zo svojich starších zariadení. Reč je o hre Crazy Penguin, ktorá je aj po niekoľkých rokoch na trhu pre hráčov veľmi zaujímavou. Sme veľmi radi, že sa spoločnosť Digital Chocolate rozhodla vytvoriť aj Android verziu svojej hry a my vám ju teraz môžeme predstaviť. Tak sa spoločne pozrime na to, čo nám táto hra ponúka.

Crazy Penguin je Android arkádovka, ktorá je veľmi známa pre hráčov všetkých mobilných platforiem. Na trhu je už niekoľko rokov, preto je pochopiteľné, že ponúka vyladené a pekne spracované funkcie a vlastnosti. Táto hra zobrazuje príbeh tučniakov s katapultom, pomocou ktorého strieľajú jeden druhého do polárnych medveďov, ktorý sú odjakživa ich úhlavnými nepriateľmi. Vašou úlohou je pomocou katapultu a terénu zlikvidovať čo najviac medveďov s čo najmenším počtom tučniakov. Tých však nebudete mať nekonečno, dostupné pre vás budú len tie tučniaky, ktoré pred levelom “odbijete” na vopred určené miesto. Nenechajte sa však oklamať jednoduchosťou, odbiť tučniaky do “tunelu” si vyžaduje nemalé zručnosti a presnosť v odpaľovaní katapultu!

Táto hra je vo svojej podstate veľmi jednoduchá. Ponúka 2 herné módy – kampaň, v ktorej môžete dokázať svoju silu polárnym medveďom až v 50 leveloch a Frenzy mód, v ktorom máte k dispozícii 20 levelov a vašou úlohou je zostreliť čo najviac medveďov jedným dynamitom! Dokopy si tak môžete užívať až 70 levelov plných tučniakov a jednoduchej grafiky, ktorá osloví hlavne nenáročného hráča. Každý jeden level musíte prejsť na čo najväčší počet hviezdičiek, ktoré vám neskôr môžu sprístupniť napríklad nový typ tučniaka. Na výber budete mať z Bomber Penguina, Armor Penguina a Glider Penguina a je len na vás, ktorého si vyberiete. Pozor však na nového spojenca medveďov – pandy! Ak vás táto hra ešte neoslovila, skúste si pozrieť nasledujúce video, ktoré, dúfajme, zmení váš názor!

Tak ako ste sa rozhodli? Stiahnete si Android hru Crazy Penguin na váš Android aj vy? Ak ste sa rozhodli, že áno, tak neváhajte a klikajte na náš widget nižšie. Hra je zadarmo, preto sa nemusíte ničoho báť. Na medvede!

Crazy Penguin Assault Free
Digital Chocolate, Inc.
Verzia 1.0.36 (5. 4. 2012)
Veľkosť 1,8 MB
2.1+

Zadarmo

     

20.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+