Najlepšie Xiaomi hodinky | 2023

Inteligentné hodinky sú skvelým spoločníkom nielen pre technologických nadšencov. Ponúkajú množstvo funkcií, od tých základných, akými sú prijímanie správ a upozornení zo smartfónu, až po asistenciu pri športových aktivitách a pri sledovaní zdravia. Tu si predstavíme tie najlepšie Xiaomi smart hodinky, ktoré si môžete kúpiť na Slovensku v roku 2023.

Najlepšie Xiaomi hodinky: Xiaomi Watch S1

To najdrahšie je samozrejme aj to najlepšie. A práve také sú Xiaomi Watch 1 –  najlepšie Xiaomi hodinky, ktoré si môžete kúpiť na našom trhu. Ide o klasické hodinky okrúhleho typu s pekný AMOLED displejom, GPS, NFC a všetkými dôležitými funkciami.

Xiaomi Watch S1
Xiaomi Watch S1 | Zdroj: Xiaomi

Chýbať samozrejme nesmie krokomer či množstvo športových režimov, ktoré dokážu hodinky sledovať. Ďalej tu máme senzor tepu, okysličenia krvi či mikrofón, vďaka ktorému ich využijete aj pri telefonovaní.

K dispozícii je aj vodoodolnosť 5 ATM a v ponuke je viac ako 200 rôznych ciferníkov, pomocou ktorých si hodinky nastavíte presne podľa seba.

Xiaomi Watch S1 Active

Jemne odľahčená verzia hodiniek Watch S1, ktorá mieri najmä na športovo aktívnejších používateľov. Tieto hodinky sú ľahšie a vyrobené z odolnejších, no menej prémiových materiálov. Zachovávajú si však všetky funkcionality staršieho modelu.

Xiaomi Watch S1 Active
Xiaomi Watch S1 Active | Zdroj: Xiaomi

To znamená pekný AMOLED displej, výbornú výdrž na jedno nabitie, ale aj možnosť sledovania viac ako 100 športových režimov. Nechýba vodoodolnosť a k dispozícii sú aj všetky potrebné senzory. A tiež platí, že v ponuke je množstvo rôznych ciferníkov.

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Najnovšia verzia najobľúbenejšej série smart náramkov na svete. Xiaomi Smart Band 7 Pro prichádza s väčším AMOLED displejom s uhlopriečkou 1,64″ a všetkými funkciami, ktoré potrebujete. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa výborne hodí na sledovanie športových aktivít.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Xiaomi Smart Band 7 Pro | Zdroj: Xiaomi

Zaujímavá je aj senzorová výbava. Okrem klasiky typu sledovanie spánku či krokov tu máme aj meranie srdcového tepu a dokonca aj meranie okysličenia krvi. Náramok sa môže pochváliť aj niekoľkodňovou výdržou batérie či hmotnosťou len 31 gramov.

Redmi Watch 2 Lite

Posledným a najlacnejším modelom z tohto výberu sú hodinky Redmi Watch 2 Lite. Aj napriek najnižšej cene sa môžu pochváliť viacerými užitočnými vlastnosťami a budú postačovať aj stredne náročným používateľom.

Redmi Watch 2 Lite
Redmi Watch 2 Lite | Zdroj: mi.com

V prvom rade tu máme displej s uhlopriečkou 1,55″ a rozlíšením 360 x 320 pixelov. V ponuke je viac ako 100 ciferníkov, pomocou ktorých si môžete displej upraviť podľa seba. Veľkým plusom je nadštandardná výdrž na jedno nabitie, ktorá je až 10 dní.

Z funkcionalít stojí ďalej za zmienku GPS, viac ako 100 športových režimov, vodoodolnosť do 5 ATM, nepretržité meranie srdcového tepu či okysličenia krvi.