MojAndroid

Android Roadshow v Košiciach bude hostiť aj automobily spoločnosti Peugeot. Tie si budete môcť vyskúšať už túto sobotu v hoteli Double Tree by Hilton. Pred hotelom nájdete zaparkovanú novinku Peugeot 3008 s čerstvým titulom EURÓPSKE AUTO ROKA a obľúbený Peugeot 2008. Na prvom menovanom vás v prípade záujmu aj odvezieme. Stačí sa zaregistrovať a prísť na akciu.

registrovat sa

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Nový Peugeot 3008 – Európske auto roka

Nový Peugeot 3008 už na prvý pohľad jednoznačne patrí do kategórie SUV a doslova zo seba vyžaruje inovácie. Prináša rovnováhu medzi aerodynamicky čistými krivkami a robustnosťou SUV. Ľahkosť vnímanú navonok očakávajte tiež za volantom s jedinečným riešením miesta vodiča – Peugeot i-cockpit . Peugeot 3008 spája klasický pôžitok z jazdy s najnovšími technológiami. K tomu pridáva reálne úsporné motory a novú automatickú 6-stupňovú prevodovku.

Nový Peugeot 3008 bol zvolený odbornou porotou zloženou z 58 európskych novinárov ako Európske auto roka 2017. Porota ocenila najmä štýl, dizajn interiéru a výkon. Toto prestížne ocenenie sa pridalo k predchádzajúcim dvadsiatim, ktoré už tento model na svete doteraz získal. Ocenenie Auto roka sa udeľuje od roku 1964 a je najprestížnejším ocenením svojho druhu v Európe.

Značka Peugeot pripravila možnosť spoznať nové SUV PEUGEOT 3008 z 360° priamo na Roadshow. Prostredníctvom virtuálnej reality Samsung Gear VR si vyskúšate nový Peugeot 3008 cez osem zážitkov.

Peugeot 3008 na víkend

Na Android Roadshow môžete vyhrať aj Peugeot 3008 na víkend. Stačí ak budete prítomní v sále a my vás vyžrebujeme. Jednou z hlavných cien je aj nový Huawei P10. Ten si domov odnesie jeden z vás. Stačí prísť a byť prítomný pri žrebovaní. Podobne vyžrebujeme aj Sony Xperiu X Compact a HTC U Play. Zároveň spustíme aj súťaž o robotického pomocníka iRobot Braava Jet 240 a iRobot Roomba 966 (viac podrobností sa dozviete priamo na akcii). Okrem toho čaká na účastníkov aj smartfón Neffos X1 od TP-LINK, 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Odvezte sa s Hopinom zadarmo

Každý jeden účastník akcie sa na miesto konania Android Roadshow môže nechať odviesť taxíkom úplne zadarmo. Noví používatelia aplikácie Hopin získajú po použití PROMO kódu Roadshow007_new kredit vo výške 7 eur. Verným hopiňákom pribudnú na účet 4 eurá – stačí zadať PROMO kód Roadshow007. Bonusový kredit môžete využiť od soboty rána (7:00) do polnoci.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017, čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

27.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+