MojAndroid

Mobilná divízia Motoroly, známa aj ako Moto, si vždy dávala pozor na únik citlivých informácií. V dnešných dňoch sa im ale moc nedarí, pretože na Google+ profile HelloMotoHK zverejnili 3 fotografie pripravovaného zariadenia Moto X a jeho DROID variantu. Ten je určený pre amerického operátora Verizon, a tak pre nás nie je až tak zaujímavý. Samotná Moto X však prináša niekoľko vylepšení a noviniek, ktoré by mohli pritiahnuť váš pohľad.

Moto-x-unik-2

Najzaujímavejším prvkom novinky z dielne Moto je predné tlačidlo so štvorcovým tvarom. To by mohlo obsahovať čítačku odtlačkov. Výraznou je aj obruba zadného fotoaparátu, ktorá tvarom kopíruje Moto 360 hodinky. Objektív mierne vytŕča zo zadnej konštrukcie a fotoaparát je doplnený o dvojitý LED blesk. Zaujímavými sú aj hardvérové tlačidlá, ktoré sú situované na jednej strane zariadenia.

Moto-x-unik-3

16 pinov v spodnej časti zadného krytu napovedá, že Moto X novej generácie by mala podporovať aj pripojenie k docku. Existuje tak šanca, že sa tohto smartfónu bude dať urobiť väčší tablet, prípadne priamo pracovná stanica s Androidom. Je však možné, že piny budú využiteľné len na pripojenie špeciálneho príslušenstva, možno nejaké krytu so špeciálnou funkciou. Farebné kryty na fotografiách napovedajú, že aj toto zariadenie sa bude dať objednať cez nástroj Moto Maker, kde si bude môcť používateľ vybrať vlastný štýl zariadenia.

Všetky tieto informácie sú však iba dohadmi a Moto na svojom Google+ účte nepotvrdilo žiadne ďalšie informácie, teda ani dátum predstavenia a cenu. Sami sme zvedaví, aké ďalšie špecifikácie táto pripravovaná novinka ponúkne.

Zdroj: Google+

9.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+