MojAndroid

Rok 2013 sa pomaličky končí a my sme sa dostali do finále ankety Miss Android Roadshow 2013, ktorú tento rok sponzoruje spoločnosť SONY. Počas celého roka sme sa stretli v šiestich slovenských mestách na akcii Telekom Android Roadshow 2013. V každom meste sa niekoľko fanúšičiek zapojilo do ankety Miss Android Roadshow a po akcii na našom webe prebehlo hlasovania o najkrajšie dievča z každého z mesta. Zúčastniť sa tejto súťaže bolo jednoduché, stačilo prísť na Android Roadshow a odfotiť sa s našim maskotom Androidkom. Čitatelia vybrali presne šesť dievčat, ktoré sú momentálne vo finále. Najsympatickejšie dievča získa novinku SONY Xperia Z1,  oficiálne spúšťame hlasovanie.

xperia-Z1-white
Hlavná cena: Sony Xperia Z1

Hlasovanie bude opäť prebiehať presne 12 dní (od 20.12. – 31.12.2013) a výsledky hlasovania prezradíme v priebehu januára 2014 (do 31.1.2014). Pozrite si všetky kandidátky a pošlite svoj hlas jednej z nich. Dievča s najväčším počtom hlasov získa titul MISS Android Roadshow 2013  a bude sa tešiť z nového bieleho smartfónu SONY Xperia Z1.

Kandidátky na MISS Android Roadshow 2013, zoznámte sa:

1. Veronika, Košice Miss-Veronika-KE
2. Ivana, Žilina Miss-Ivana-ZA
3. Jana, Bratislava Miss-Jana-BA
4. Jana, Prešov Miss-Jana-PO
5. Simona, Banská Bystrica Miss-Simona-BB
6. Karin, Nitra Miss-Karin-NR

 

>>> Hlasovanie Miss Android Roadshow 2013 <<<

Ako bolo na Telekom Android Roadshow 2013

20.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+