MojAndroid

Plánovanie úloh dnes zvláda obrovské množstvo aplikácií. Ak patríte medzi minimalistov, možno k tomu využívate jednoduchý dokument či textový súbor. V obchode Play ale nájdete aj rôzne pokročilé nástroje. Jedným z nich je aj noý titul Microsoft To-Do, ktorý okrem klasických funkcií ponúka inteligentné návrhy.

Náš tip
Microsoft predstavil Age of Empires: Castle Siege pre Android

Štandardný to-do list so všetkým

Aplikácia ponúka všetky základné funkcie, ktoré by ste od nej očakávali. To znamená vytváranie úloh a ich radenie do kategórií, resp. projektov. Vďaka tomu môžete jednoducho sledovať, akú konkrétnu úlohu musíte v danom dni spraviť a ako sa to prejaví na pokroku v danom projekte.

Inteligentné návrhy

Zaujímavou funkciou aplikácie sú inteligentné návrhy pre úlohy, ktoré ste ešte nespravili. Aplikácia dokáže postupne rozoznať, ktoré úlohy sú pre vás dôležité a navrhne vám, aby ste si ich pridali do denného plánu a venovali sa im prioritne.

Microsoft To-Do: Beta verzia s potenciálom

Ako aj pri ostatných Microsoft aplikáciách, najväčšmi budú z funkcií ťažiť používatelia ďalších Microsoft aplikácií a služieb. Aplikácia už teraz podporuje prepojenie služby Outlook Tasks, vďaka čomu je možné synchronizovať tieto úlohy priamo do aplikácie To-Do.

Stále ale platí, že titul je iba v beta verzii. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať na 100 % a ide skôr o testovaciu prevádzku, kde sa majú vychytať posledné muchy a chybičky. Aplikáciu si ale aj tak môžete stiahnuť a vyskúšať, ako vám bude vyhovovať jej prostredie a ovládanie.

Verzia: 1.27.60
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27.60
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Microsoft via Android Central

20.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+