MojAndroid

Plánovanie úloh dnes zvláda obrovské množstvo aplikácií. Ak patríte medzi minimalistov, možno k tomu využívate jednoduchý dokument či textový súbor. V obchode Play ale nájdete aj rôzne pokročilé nástroje. Jedným z nich je aj noý titul Microsoft To-Do, ktorý okrem klasických funkcií ponúka inteligentné návrhy.

Náš tip
Microsoft predstavil Age of Empires: Castle Siege pre Android

Štandardný to-do list so všetkým

Aplikácia ponúka všetky základné funkcie, ktoré by ste od nej očakávali. To znamená vytváranie úloh a ich radenie do kategórií, resp. projektov. Vďaka tomu môžete jednoducho sledovať, akú konkrétnu úlohu musíte v danom dni spraviť a ako sa to prejaví na pokroku v danom projekte.

Inteligentné návrhy

Zaujímavou funkciou aplikácie sú inteligentné návrhy pre úlohy, ktoré ste ešte nespravili. Aplikácia dokáže postupne rozoznať, ktoré úlohy sú pre vás dôležité a navrhne vám, aby ste si ich pridali do denného plánu a venovali sa im prioritne.

Microsoft To-Do: Beta verzia s potenciálom

Ako aj pri ostatných Microsoft aplikáciách, najväčšmi budú z funkcií ťažiť používatelia ďalších Microsoft aplikácií a služieb. Aplikácia už teraz podporuje prepojenie služby Outlook Tasks, vďaka čomu je možné synchronizovať tieto úlohy priamo do aplikácie To-Do.

Stále ale platí, že titul je iba v beta verzii. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať na 100 % a ide skôr o testovaciu prevádzku, kde sa majú vychytať posledné muchy a chybičky. Aplikáciu si ale aj tak môžete stiahnuť a vyskúšať, ako vám bude vyhovovať jej prostredie a ovládanie.

Verzia: 1.24.55
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.24.55
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Microsoft via Android Central

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+