MojAndroid

Obľúbené smartfóny OnePlus 3 a OnePlus 3T dostali aktualizáciu so systémom Android 7.0 Nougat na prelome rokov 2016 a 2017. Jednalo sa ale o aktualizáciu pre európske a americké modely, kým ázijské smartfóny fungujú s ROM s názvom Hydrogen OS. Aj táto bola ale aktualizovaná na novší systém, ktorý si môžete stiahnuť aj na vaše zariadenie.

Náš tip
OnePlus 3: Keď najlepšie nemusí byť aj najdrahšie | RECENZIA

Hydrogen OS 3.0 je postavený na systéme Android 7.0 Nougat a svojim vzhľadom a funkciami pripomína iné čínske ROM. To znamená žiadne menu s aplikáciami, výrazná grafická nadstavba, no zároveň aj známe funkcie z tej ROM, ktorú používajú zariadenia OnePlus v Európe.

Ak by ste mali záujem ROM vyskúšať, nájdete ju na tomto odkaze spolu s inštrukciami a všetkými potrebnými odkazmi. Ak ju skutočne vyskúšate, dajte nám v diskusii vedieť, ako sa vám páči a ako ju hodnotíte v porovnaní so štandardnou ROM v smartfónoch OnePlus v Európe.

Zdroj: XDA

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
18.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+