MojAndroid

Glu Mobile je herné vývojárske štúdio, ktoré je vo svete s mobilnými hrami veľmi známe. Okrem iných titulov vyvíja aj Android hru Gun Bros, ktorá je výborne spracovanou strieľačkou s veľkou fanúšikovskou základňou. Tento titul si za posledný rok získal naozaj veľké množstvo fanúšikov, nielen vďaka výbornému spracovaniu, ale aj vďaka pútavému príbehu dvoch bratov, ktorí spolu bojujú proti všakovakým príšerám. Preto nás veľmi teší, že sa Glu Mobile rozhodlo predstaviť pokračovanie tejto hry v podobe Gun Bros 2. Nižšie nájdete aj trailer, ktorý túto hernú novinku predstavuje.

Gun Bros 2 bude, rovnako ako aj prvá časť hry, predstavené svetu bezplatne na Google Play Store a AppStore pre iOS už čoskoro. Glu Mobile presne nezverejnilo dátum, kedy táto hra príde na mobilný trh, no už teraz sa na ňu tešíme. Prvá časť tejto hry, Gun Bros, si totižto vyslúžila už 5 miliónov stiahnutí a vďaka mikrotransakciám priamo v hre na nej dobre museli zarobiť. Dúfame, že Glu Mobile všetky zarobené peniaze investovalo do pokračovania obľúbeného titulu a my sa máme na čo tešiť!

Zdroj: Phandroid

30.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+