MojAndroid

Hra The Escapist je známy a obľúbený simulátor úteku z väzenia. V týchto dňoch vyšiel pre zariadenia s Androidom už druhý diel – The Escapist 2: Pocket Breakout. Na začiatku si hráč vytvára svoju postavu, pričom má k dispozícii stovky možností jej úpravy.

Novinkou je multiplayer

Hráč môže preskúmať obrovské väznice s viacerými poschodiami a s podzemnými tunelmi. Postava musí “žiť” presne podľa väzenských pravidiel a dodržiavať striktnú rutinu: všetko je však stratégia v rámci prípravy na útek. Novinkou druhého dielu je podpora multiplayeru. Spolu s tromi ďalšími hráčmi sa môžete spojiť, spolupracovať a naplánovať svoj útek. Je to plnohodnotná mobilná hra, takže ovládanie je plne prispôsobené dotykovým displejom, služby Google Play Games sú podporované a dokonca má byť podporovaná aj možnosť zapojenia gamepadu.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Mínusom pre niekoho môže byť cena hry, stojí 7.99€. Je treba však vziať do úvahy, že ide o hru, ktorá vyšla pre PC a herné konzoly. Pokiaľ chcú vývojári udržať rovnakú kvalitu aj na smartfóne, musia nasadiť vyššiu cenu. V hre sa nenachádzajú žiadne mikrotransakcie ani reklamy.

Verzia: 1.0.554288
Aktuálna cena: 7,99 €
Verzia: 1.0.554288
Aktuálna cena: 7,99 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+