MojAndroid

Prehliadač Chrome pre Android, ktorý bol vydaný pred niekoľkými týždňami je dnes na Play Store dostupný v novej beta verzii s číselným označením 0.16.4301.233. Táto by teraz mala bezproblémovo fungovať so všetkými zariadeniami s OS Android 4.0+ vrátane custom ROMiek. Google teda vyriešil problém s kompatibilitou aplikácie, stále však zostávajú ďalšie chyby, ktoré treba napraviť. Medzi ne patria napríklad:

  • 112923 : nemožnosť prepínať UA (User Agent) medzi mobilnou a dekstop verziou
  • 113140 : Youtube linky neponúkajú používateľovi možnosť na zmenu aplikácie pre prehrávanie videa
  • 113132 : Chrome pre Android nepodporuje proxy pri WiFi pripojení

Google stále nesprístupnil aplikáciu aj pre Slovensko, z Play Store teda Chrome pre Android nestiahnete. Najjednoduchšie preto bude ak na stiahnutie inštalačného súboru použijete náš link nižšie.

Aplikáciu sme vyskúšali aj na redakčnom smartfóne Galaxy SII s CyanogenMod 9. V Chrome Pre Android sme však veľa zmien oproti minulým verziám  nezaznamenali a problém s kompatibilitou stále existuje. Aplikácia je z dôvodu častých zamrznutí v podstate nepoužiteľná. Aké máte s Google Chrome skúsenosti vy?

 

Chrome Beta
Google Inc.
Verzia 0.16.4301.233 (8. 3. 2012)
Veľkosť 16 MB
4.0+

Zadarmo
8.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+