MojAndroid

České herné štúdio Kablik.cz stojí za vývojom veľmi podarenej Android hry Extreme Demolition. Ide o titul plný rozbíjania áut, čo je aj vašou hlavnou úlohou. Preto si na svoje prídu najmä fanúšikovia PC hier ako napríklad Flatout. Ak sa však zaujímate o autá a ich demolovanie vám nerobí žiadny problém, mali by ste hru vyskúšať.

extreme-demolition-1

Android hra Extreme Demolition prináša arénu plnú áut pripravených na to najhoršie. Každý do každého naráža a vyhráva ten, kto ostane celý až do konca. Svoje auto ovládate pomocou dobre umiestnených dotykových tlačidiel v spodných rohoch obrazovky, takže máte na vaše auto a všetko, čo sa s ním deje, dobrý výhľad. Oceňujeme aj bohaté nastavenia, kde si môžete zmeniť náročnosť grafiky, efekty, alebo vypnúť zvuk v hre. Poteší aj možnosť dokúpenia nových súčiastok pre vaše auto, spomenieme napríklad motor, brzdy alebo život.

extreme-demolition-2 extreme-demolition-3

Čo sa spracovania hry týka, je veľmi realistické a páči sa nám myšlienka, s ktorou táto hra bola tvorená. Každý z nás má totižto chuť raz za čas niečo rozbiť a keď má v zariadení nainštalované Extreme Demolition, nemusí za to neskôr pykať. Hoci je hra zatiaľ dostupná len v BETA verzii, ponúka dostatok vlastností a súčastí, ktoré vás zabavia na dlhé chvíle.

Ak sa vám táto Android hra páči, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho odkazu nižšie. Rovnako môžete v prípade záujmu finančne podporiť jej vývoj, čím urýchlite pridanie nových áut, či arén pre boj. Autor neskôr dokonca plánuje vydať aj multiplayer mód, ktorý by vám umožňoval hrať hru s vašimi priateľmi. Nakoľko sa nám táto hra veľmi páči, veríme, že sa ju podarí autorovi čoskoro dokončiť a držíme mu v tom palce.

Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma
20.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+