MojAndroid

Česká Android aplikácia City Traffic je určená pre všetkých, ktorí chcú mať prehľad o doprave a mať priame zábery z miesta niekoľkých krajín Európy. Podporované sú pohľady na dopravu, stav počasia, ale aj upozornenia na výnimočné situácie a obmedzenia.

City Traffic podporuje pohľad na viac ako 500 rôznych miest po celej Európe a pohľady na dopravu vo viac ako 16 krajinách sveta. V aplikácii si môžete vybrať vašu obľúbenú trasu napríklad v Prahe a už budete mať priamo v mobilnom telefóne stav dopravy s priamym pohľadom takpovediac naživo.

K získavaniu snímok sú použité verejné zdroje a aj keď sa nedočkáme prenosu live prenosu videa, pohľad oneskorený len niekoľko sekúnd na dopravu môže mnohých používateľom veľmi pomôcť nielen pri rannej ceste do práce.

Verzia: 3.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia City Traffic

22.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+