MojAndroid

Konektivita – zaujme LTE

Telefóny Caterpillar v minulosti iba zriedka zaujali možnosťami pripojenia. V prípade modelu CAT S40 to ale neplatí. Ide o veľmi dobre vybavený smartfón, ktorý ponúka skutočne zaujímavé možnosti pripojenia. Nájdeme tu Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth v4.1. Nechýba dokonca ani pripojenie k NFC a nájdeme tu aj GPS s podporou pre A-GPS a GLONASS. K mobilným sieťam sa telefón pripojí vďaka GPRS, EDGE a HSPA, no nájdeme tu aj podporu pre rýchle siete LTE Cat4 s rýchlosťami sťahovania do 150 Mbps.

CAT S40 recenzia 11

Celkovo tak ide o veľmi dobre vybavený smartfón, ktorý sa pripojí ku skutočne veľkému množstvu sietí. Čo je ešte dôležitejšie, kvalita tohto pripojenia je na výbornej úrovni. Nespozorovali sme žiadne výpadky či zníženie intenzity signálu. Bezproblémové a hlasné boli aj hovory, čo určite majitelia zariadenia ocenia. V tomto smere tak ide o veľmi dobre vybavený smartfón, ktorý vám pomôže pripojiť sa k esenciálnym sieťam kdekoľvek sa budete nachádzať.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

25.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+