MojAndroid

V redakcii sme otestovali ďalší odolný smartfón značky Caterpillar. Tentokrát sme do rúk dostali model s označením CAT S40, ktorý patrí medzi tie lepšie vybavené smartfóny tejto značky. Okrem toho, že je odolný, môže sa pochváliť aj vylepšenou konštrukciou, či podporou pre rýchle siete 4G/LTE.

Balenie – malý bonus

Hoci zameranie telefónu CAT S40 je oproti iným Android zariadeniam trochu odlišné, balenie nás veľmi neprekvapilo. Našli sme tu samotné zariadenie, nabíjačku s výstupom 1 A, napájací kábel a potrebnú dokumentáciu. Okrem toho sme v balení našli iba ochrannú fóliu na displej. Nejde ale o úplne tenkú fóliu za pár centov, no nie je to ani hrubé ochranné sklo, skôr niečo medzi tým. V každom prípade ide o vhodný bezpečnostný prvok v prípade, že si na svoje zariadenie chcete dávať pozor a nechcete hneď testovať odolnosť samotného odolného skla na displeji telefónu.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

25.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+