MojAndroid

Kalendár patrí u mnohých z vás k najpoužívanejším aplikáciam. Nielenže vám umožňuje mať prehľad o vašich aktuálnych a budúcich akciách či udalostiach, ale predovšetkým udržiava poriadok pri organizácii pracovného a voľného času. Niekto sa uspokojí s klasickým kalendárom od Google, iní zas hľadajú ďalšie pokročilejšie funkcie. Väčšinu používateľov však uspokojí nová aplikácia od populárneho vývojára Any.DO, ktorý má na svedomí rovnomennú to-do aplikáciu. Novinka nesie tentokrát názov Cal a podobne ako Any.DO, vyznačuje sa perfektne spracovaným dizajnom, ale aj užitočnými funkciami.

cal_5 cal_2 cal_4

Cal od Any.Do sa vyznačuje integráciou sociálnej siete Facebook, ako aj funkciou pre návrh miesta, kde by sa mohlo stretnutie uskutočniť. Aplikácia je samozrejme prepojená s úlohami pridanými v Any.DO, takže už žiadne povinnosti nepremeškáte a budete o nich vedieť. Cal dokonca upozorní na to, kedy by ste mali na schôdzku vyraziť, cestu vám môže ukázať v navigácii Google Maps. Podporované je aj hlasové oznámenie prostredníctvom asistenta Uber.

cal_3 cal_6

Aby toho nebolo málo, aplikácia Cal má prehľadné a veľmi pekné používateľské prostredie, ktoré na pozadí dopĺňa fotografia – na každý deň iná. Jednotlivé udalosti je možné upravovať, mazať alebo naopak pridávať. Kalendár môžete tiež synchronizovať s Facebookom, vďaka čomu získate dátumy narodenín vašich priateľov na tejto sociálnej sieti. V kalendári Cal, sa zobrazujú spolu s fotografiou a možnosťou napísať SMS správu, poslať e-mail, zavolať alebo pridať príspevok na nástenku. V spodnej časti nájdete pozvánky na udalosti.

cal

K dispozícii je aj widget, podpora režimu pri orientácii na šírku a samozrejme aj prostredie prispôsobené pre tablety. To všetko úplne zadarmo, priamo z obchodu Play. Dajte nám vedieť, ako sa vám nový kalendár páči.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

4.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+