MojAndroid

Herné štúdio Rovio, známe hlavne pre kultový titul Angry Birds vydalo novú aktualizáciu mobilnej hry Angry Birds Seasons, ktorá prináša novú sekciu NBA. Aktualizácia prichádza len tesne pred začiatkom basketbalovej novej sezóny.

Nová sekcia je pomenovaná NBA Ham Dunk a prináša celkom 15 bezplatných levelov, v ktorých si  zahráte proti rôznym tímom ošípaných a to v rôznych krajinách, ako je Rio de Janeiro, Peking a iné. Okrem týchto je dostupných ešte 30 tímových NBA levelov, no tie si budete musieť odomknúť kúpou vstupenky za 1,99 dolára, vrámci vnútroherných nákupov.

Okrem nových levelov sa dočkáte aj ďalších vylepšení, ako je Spalding Ball bird alebo Shockwave bird. Aktualizácia je dostupná pre Android, ako aj platformu iOS. Nová verzia pre Windows Phone zatiaľ nie je dostupná.

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+