MojAndroid

Cieľ hry je jednoduchý – vaša postava stojí pred chrámom v ľavej časti obrazovky, z pravej prichádzajú nepriatelia. Vašou úlohou je všetkých pozabíjať a nedovoliť im, aby zničili chrám. Na „ručne“ kreslenej grafike je poznať, že ju tvorili rovnakí autori, ako v prípade Kingdom Rush a je naozaj pekná a animácie plynulé, takže sa jedná o vizuálne príťažlivú hru. To isté platí aj o zvukových efektoch, ktoré sú tiež dobré, hoci nie až na takej úrovni, ako v spomínanom Kingdom Rush.

Clash of the Olympians

Ovládanie vám na začiatku vysvetlí hra pomocou názornej animácie. Smer a rýchlosť strely sa určuje swipovaním, teda ťahom prsta po displeji. Čím dlhší ťah vykonáte, tým ďalej strelíte. Dvojitým klikom prevediete rýchlu strelu do tesnej blízkosti chrámu. Vždy však treba pozorne sledovať modrý ukazovateľ energie pod hrdinom, pretože ak príliš klesne, musí si na chvíľu oddýchnuť a vtedy nemôže útočiť.

Hra pozostáva z levelov, počas ktorých musíte zničiť všetkých prichádzajúcich protivníkov a nedovoliť im zničiť váš chrám. Medzi jednotlivými levelmi je možné vašu postavu za získané XP body vylepšovať, pridávať jej silu, energiu, kúpiť lepšiu zbraň alebo tiež vylepšiť chrám, aby vydržal viac útokov. To bude potrebné, keďže vo vyšších leveloch budete čeliť skutočne odolným protivníkom. Hra je zadarmo a nenašli sme v nej mikrotransakcie, reklamy sa zobrazujú len medzi levelmi, čo sa dá vydržať.

Clash of the Olympians na Google Play

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

17.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+