MojAndroid

AirDroid je užitočná aplikácia pre synchronizáciu dát v smartfóne s počítačom prostredníctvom WiFi siete. K zariadeniu, telefónu či tabletu, pristupujete prostredníctvom internetového prehliadača, v ktorom môžete po pripojení napríklad prehliadať dáta, inštalovať alebo odinštalovať aplikácie, písať a čítať SMS, upravovať kontakty a ďalšie. Pred niekoľkými týždňami oznámil SAND STUDIO príchod novej verzie AirDroid v2, ktorá je už dnes dostupná pre betatesterov a môžete si ju stiahnuť a vyskúšať aj vy.

AirDroid v2 Beta prináša niekoľko noviniek. Vďaka AirDroid v2 sa môžete teraz k svojmu telefónu pripojiť aj na diaľku – nemusíte byť pripojený do rovnakej WiFi siete. Stačí ak je zariadenie pripojené do internetu prostredníctvom WiFi alebo mobilnej siete a v aplikácii máte vytvorený účet. Novinkami je tiež funkcia lokalizácie telefónu pomocou GPS a možnosť prenášať live obraz z kamery zariadenia. Môžete pritom vytvárať fotografie, ktoré sa hneď stiahnú do počítača.

AirDroid v2 je zatiaľ vo fáze beta testovania a vývojári upozorňujú na možné chyby a nestabilitu aplikácie. Dokonca varujú predtým, že môže dojsť k náhlej strate dát. Ak sa napriek týmto varovaniam rozhodnete novú verziu AirDroid v2 Beta vyskúšať, môžete si inštalačný APK stiahnuť z nižšie uvedeného odkazu. My sme novinku testovali na Nexuse 4, s ktorým nefungovala len funkcia lokalizovania telefónu.

Stiahni AirDroid v2 Beta APK

  

Zdroj: AirDroid

17.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+