Samsung Galaxy SIII: všetky novo uniknuté fotografie sú podvrh

19. marec 2012 19

V sobotu sme písali o možnom dizajne novej vlajkovej lode spoločnosti Samsung. Na prvý pohľad nevyzeral veľmi dôveryhodne a išlo skôr o upravený Galaxy SII. Počas víkendu sa však objavili ešte ďalšie fotografie, ktoré údajne zobrazujú tento nový smartfón. Tak ako pri predchádzajúcej fotografii aj pri ďalších uniknutých snímkoch ide však len o podvrh.

Medzi fotografiami, ktoré majú zobrazovať Galaxy SIII sa jedna z nich objavila aj na zahraničnom portáli Reddit a môžete ju vidieť nižšie. Na tomto obrázku vyzerá údajný SIII veľmi dobre a pôsobí skutočným dojmom. Spolu s obrázkom poskytol zdroj aj niekoľko zaujímavých informácií o technických parametroch telefónu.   Samsung Galaxy SIII bude podľa nich vybavený 4,7 palcovým HD displejom 720p, poháňaný štvorjadrovým procesorom Exynos a 2GB RAM. Zadný fotoaparát má disponovať rozlíšením až 12Mpix a vnútorná batéria zariadenia má mať kapacitu 2250 mAh. Konštrukcia napriek tak veľkej kapacite batérie nepresiahla hrúbku 8mm.

Zdroj tiež tvrdí, že pri Galaxy SIII bude mať zákazník na výber z dvoch prostredí – natívny launcher Androidu 4.0 a launcher od Samsungu, TouchWiz. Zadný kryt batérie je údajne keramický, vyrobený technológiou „mikro-arc oxidácie”, ktorú používa aj HTC pri svojich najnovších modeloch smartfónov. Keďže ide ale nedôveryhodný zdroj, nemôžeme týmto parametrom veriť. Každopádne sú však veľmi podobné ako z predchádzajúcich správ o Galaxy SIII.

Ďalším obrázkom, ktorý sa objavil na internete je tiež podvrh. Ako niektorí čitatelia na zahraničných portáloch poznamenali, ide iba o upravený Samsung Galaxy Player 4.2. Na ďalšom obrázku môžete tiež vidieť porovnanie medzi Galaxy Player 4.2 a renderom údajného Galaxy SIII, ktorý vytvoril redaktor portálu androidpolice v priebehu piatich minút. Ďalšie dohady o pravosti obrázka sú teda zbytočné. 

Vyzerá to tak, že na skutočný výzor očakávaného smartfónu od Samsungu si budeme musieť ešte počkať. Ako sme však už v minulom týždni písali, Galaxy SIII sa už s veľkou pravdepodobnosťou začal vyrábať a očakáva sa, že predaj by mohol byť spustený celosvetovo ešte pred začiatkom letných olympijských hier, ktoré sa konajú od 26. júla. Ak sa dozvieme niečo nové ohľadom Galaxy SIII, budeme vás samozrejme informovať.

Zdroj: androidpolice.com, androidpolice.com-2

Tagy :

Novinky zo sveta technológií boli vždy mojim koníčkom a preto som rád, že som sa stál súčasťou takých webov ako MôjAndroid.sk, MojiPhone.sk a samozrejme aj MôjWindows.sk. Ak budete chcieť poradiť, nezabudnite pridať svoje otázky na AndroidForum.sk

19

Podobné články

TOPlist TOPlist