MojAndroid

Výrobca smartfónov ZUK, podporovaný spoločnosťou Lenovo, si tento rok pripravil skutočne veľmi atraktívne zariadenie ZUK Z1. Ide o extrémne dostupný smartfón, ktorý ponúka skutočne vynikajúci výkon za extrémne nízku cenu. Už teraz sa začínajú objavovať informácie o pripravovanom nástupcovi, ktorý by mal ísť v šľapajách svojho predchodcu. ZUK Z2 by okrem vysokého výkonu mal priniesť aj zaujímavý otočný fotoaparát.

Naznačujú to najnovšie rendery, ktoré ukazujú, že otáčať sa bude celá vrchná časť zariadenia. Okrem toho obrázky ukazujú na atraktívne 2.5D sklo na displeji. Takýto otočný fotoaparát pritom dokonale odstráni problém nekvalitných selfie a keďže sa spolu s fotoaparátom otáča aj dióda blesku, môžete sa tešiť na pekné autoportréty aj v zlom osvetlení.

Okrem dizajnových čŕt toho ale veľa z obrázkov zistiť nevieme. Niektoré predchádzajúce dohady naznačovali, že telefón by mal prísť s procesorom Snapdragon 820, no takéto unáhlené predpoklady ešte treba brať s rezervou. V každom prípade sa na nástupcu modelu Z1 tešíme a veríme, že príde s rovnako atraktívnou cenovkou.

Zdroj: MyDrivers via GSMarena

27.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+