MojAndroid

Ostali sme zaskočení, keď sme sa dozvedili o únikoch ZUK Edge II Special Edition. Predsa len originálny ZUK Edge sa na trhu ani len neohrial a my už máme možnosť vidieť nie základnú, ale rovno špeciálnu edíciu ZUK Edge II. Takto nejako by mal ZUK Edge II Special Edition vyzerať.

ZUK Edge II Special Edition

Druhá generácia ZUK Edge podľa fotografií dostane duálne fotoaparáty, ktoré sú oddelené a ich dizajn pripomína disky. Pod fotoaparátmi v strede sa nachádza laserové zaostrovanie a nad nimi sa usadila LED dióda. Prvý ZUK Edge nemal zaoblený displej po stranách, tu sa s ním však stretávame. Displej by mal dosahovať 5,7 až 5,9 palcov. Dobrou správou je, že rámiky budú minimálne. Kvôli veľkosti zariadenia museli byť tlačidlá hlasitosti a napájania posunuté nižše.

Na fotkách sa objavili aj farebné varianty smartfónov, ktoré ukazujú modrú, bielu a čiernu farbu. Dátum predstavenia je momentálne neistý, dokonca ani ZUK/Lenovo nepotvrdili existenciu tohto zariadenia. Ostáva ale záhadou, prečo už teraz unikli informácie o druhej generácii. Jedným z dôvodov môže byť aj to, že ZUK Edge sa nepredáva podľa očakávaní a čoskoro príde jeho nástupca.

Zdroj: Gizmochina

16.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+