MojAndroid

Čínsky výrobca ZTE sa čoraz viac popularitou približuje popredným a renomovaným značkám výrobcov smartfónov vo svete. Okrem kvality, táto čínska značka konkuruje svojim “protivníkom” aj veľmi dobrou cenou v pomere výkon/cena.

Spoločnosť ZTE UK na svojom profile na Twitteri oznámila jednoduchou vetou pripravovaný smartfón, ktorý by sa mal stať „najmodernejším herným smartfónom“.

„Odpočítavanie sa začalo, ostáva 6 dní do vtedy, kedy si budete môcť chytiť najmodernejší herný smartfón!“ uviedla spoločnosť ZTE UK na svojom Twitterovom profile.

Podľa tejto informácie nie je celkom jasné, čo bude budúce zariadenie obsahovať, no jedno je isté: správa sa objavila na britskom profile spoločnosti ZTE, čo by mohlo znamenať, že najnovší herný smartfón bude dostupný pre globálny trh.

Situáciu budeme sledovať a priebežne vás o všetkom informovať.

Zdroj: ZTE

13.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+