MojAndroid

Ak máte Android zariadenie už dlhšiu dobu, je možné, že vás už prestalo baviť, ako vyzerá vaša domáca obrazovka, a tak ste skúsili niekoľko zmien. Nové launchery, pozadia, živé tapety, rozloženie widgetov – v tom je operačný systém Android krásny. Viete si ho upraviť podľa seba. Tejto tematike sme sa prednedávnom začali venovať v našom seriáli Android Tuning. Po témach Nature a Pastels sme vám priniesli aj tému inšpirovanú aplikáciou Google Now, v ktorej bolo treba okrem iného využiť aj aplikáciu Zooper Widget. Nakoľko nás táto aplikácia zaujala, venovali sme jej samostatný článok s krátkou recenziou.

Zooper Widget vám umožňuje zobraziť na jednom widgete všetky informácie, ktoré potrebujete tak, ako to chcete. Na widgete si môžete nechať zobraziť naozaj takmer všetko. Ak sa vám nechce hrať s nastaveniami, môžete využiť jeden z dostupných prednastavených widgetov, v ktorom si následne môžete upraviť všetky jeho prvky. Samozrejme si môžete vytvoriť aj vlastný widget, na ktorom si môžete ľubovoľne rozložiť hodiny, dátum, svetový čas, informácie o batérii, niekoľko typov počasia, kalendár, informácie o vašom zariadení, informácie o pripojeniach, čas východu a západu Slnka a tak ďalej. A čo je najlepšie, všetky zo spomínaných častí widgetu môžete upraviť pomocou zmeny fontu, tvaru, veľkosti, farby či pozície vo widgete. Viac vám o aplikácii  Zooper Widget povie 14-minútové video umiestnené nižšie.

Aplikácia Zooper Widget je na Google Play Store dostupná v dvoch verziách. Bezplatná verzia ponúka plnohodnotný widget s možnosťou úpravy, chýba však možnosť uloženia vlastného rozloženia a akcie po dotyku s widgetom. Platená verzia Zooper Widget Pro za 0,99€ okrem toho ponúka aj odstránenie reklám z editoru. Ak sa vám tento widget zapáčil, môžete si ho stiahnuť pomocou našich odkazov na Google Play Store nižšie.

Verzia: 2.60
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.60
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.60
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.60
Aktuálna cena: 2,99 €

11.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+