MojAndroid

Na systém Android je veľa možností ako zmeniť vzhľad prostredia. Za posledné roky sme vám priniesli veľa aplikácií, ktoré prispôsobovali alebo menili pozadia, témy, domovskú obrazovku, základný launcher alebo prinášali nové widgety. Jedným z takých bol v minulosti aj Zooper widget, ktorý si našiel veľkú obľubu u mnohých používateľov. A práve tento populárny widget bol nedávno odstránený z obchodu Play.

Náš tip
Zooper Widget: Pokročilý komplexný widget aj pre náročných11.

Plne nastaviteľný widget

Zooper Widget umožňoval zobraziť na jednom widgete všetky informácie, ktoré potrebujete tak, ako ste chceli. Na widgete ste si mohli nechať zobraziť takmer všetko. Ak sa vám nechcelo hrať s nastaveniami, mohli ste využiť jeden z dostupných prednastavených widgetov a ten následne upraviť. Samozrejme ste si mohli vytvoriť aj vlastný widget a na ňom ľubovoľne rozložiť hodiny, dátum, svetový čas, informácie o batérii, niekoľko typov počasia, kalendár, informácie o vašom zariadení, informácie o pripojeniach, čas východu a západu Slnka a tak ďalej. Všetky zo spomínaných častí widgetu ste mohli upraviť pomocou zmeny fontu, tvaru, veľkosti, farby či pozície vo widgete.

Odstránenie z obchodu bez bližšieho vysvetlenia

Bohužiaľ posledné 3 roky widget neprešiel žiadnymi aktualizáciami aj keď bol naďalej sťahovaní používateľmi. Možno práve nečinnosť developera (MYCOLORSCREEN) bola dôvodom jeho odstránenia z obchodu Google Play. Zooper widget mal cez milión stiahnutí a platenú Pro verziu si za 3 doláre kúpilo dokonca cez 100 tisíc používateľov. A práve tých bude odstránenie Zooper Widgetu mrzieť najviac. Ak ste medzi nimi, tak náhradou by vám mohol byť KWGT Kustom Widget Maker.

Verzia: 3.31b808608
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.31b808608
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

19.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+