MojAndroid

Hry s motívom “zombie” sa stávajú hitom. Po niekoľkých úspešných zombie tituloch prichádza na trh ďalší, tentokrát od herného giganta s menom Gameloft. Ich Zombiewood je už teraz dostupný na Play Store a hráčom ponúka hneď niekoľko vlastností, ktoré povzbudzujú v to, aby ste si túto hru stiahli. Prvým dôvodom je perfektné spracovanie, či hovoríme o grafike alebo príbehu, a druhým dôvodom je cena tejto hry, ktorá je prekvapivo 0€. Áno, Zombiewood si môžete stiahnuť a zahrať bezplatne!

Hra Zombiewood je akousi kombináciou strieľačky a príbehu, v ktorom natáčate film. Zombie budú na vás zo všetkých strán útočiť v 11 filmových scénach a vašou úlohou je všetkých postrieľať a zabiť, akýmkoľvek možným spôsobom. Poslúži vám na to dostatočne bohatý arzenál zbraní a niekoľko postáv, za ktoré v tejto hre môžete hrať. Váš cieľ je jasný – vyčistiť okolie od nemŕtvych a získať Oskara za svoj výkon.

Hra je spracovaná naozaj perfektne, či sa bavíme o ovládaní alebo grafike. Výhodu majú majitelia smartfónov Xperia Play, ktorý na hru môžu využiť hardvérové joysticky, ak však nie ste majiteľom tohto zariadenia, nemusíte sa báť. Gameloft myslel aj na nás a v hre ponúka samozrejme aj virtuálne joysticky. Tým ľavým sa pohybujete do všetkých smerov, pravým joystickom ovládate svoju zbraň a strieľate ňou takisto do všetkých smerov. Možno to znie trochu nelogicky alebo nezrozumiteľne, akonáhle si však hru spustíte, pochopíte, že ide naozaj o dobre spracované ovládanie, na ktoré si nebudete musieť ani zvykať, pretože je veľmi intuitívne.

  

  

Na zabíjanie zombie máte v hre dostupných niekoľko typov zbraní. Levely sa dajú prechádzať so všetkými typmi, dosť sa však natrápite. Preto sa aj v tejto hre, bohužiaľ, stretávame s in-app nákupom. Za reálne peniaze si tak môžete dokúpiť nové zbrane, ktoré zombie-kov zvládnu “ľavou-zadnou”. Nie je to však nutnosť a hru môžete prejsť aj bez akejkoľvek kúpy. Bude vám to však trvať dlhšie. Hra Zombiewood je dostupná na Google Play Store pre Android zariadenia s verziou operačného systému 2.3 a vyššie, na jej inštaláciu si pripravte aspoň 315 MB, to je totižto približná veľkosť inštalačného súboru. Hra však našťastie nesťahuje žiadne ďalšie dáta po nainštalovaní. Ak si túto hru chcete užiť naplno, odporúčame vám ju inštalovať len na zariadenia s 2-jadrovým procesorom a RAM aspoň 768 MB. Nižšie nájdete widget s odkazom na stiahnutie.

27.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+