MojAndroid

Je to len pár dní, čo vám portál MôjAndroid.sk predstavil nový procesor NVIDIA Tegra 3 a už sa objavila aj prvá hra, ktorá by mala prísť na Android zariadenia, ktoré budú osadené týmto procesorom. A nie len pre ne. Podporované budú aj zariadenia, ktoré budú poháňané o radu nižším Tegra 2 procesorom firmy NVIDIA. Hra, ktorú poznajú mnohí z PC či herných zariadení, má názov Zombie Driver HD a už podľa neho by vám malo byť jasné, že túto hru zrejme neponúknete svojmu malému bratovi na skrátenie dlhej chvíľky. Pre veľmi slabé nátury neodporúčam hru ani inštalovať, nakoľko sa v hre nachádza veľké množstvo krvi a agresivity. Práve agresivitu zo seba môžete dostať zničením niekoľkých zombíkov, ktorí vám budú stáť v ceste :)

Hra je určená pre osoby staršie ako 17 rokov (podľa snímky na začiatku video-traileru) a váš vek budete musieť do aplikácie po jej nainštalovaní aj zadať tak, ako je to zobrazené na hornom screenshote. Druhá časť názvu – Driver – prezrádza, že pôjde o hru, v ktorej budete jazdiť ako vodič. Šoférovať budete rôzne stroje – od osobných áut, cez buldozéry, až po tanky. Práve autá sú vašim nástrojom skazy a práve nimi budete ničiť tisícky zombíkov. Popri autách môžete využiť aj nejaké tie automatické zbrane. Vybrať si môžete nielen z áut a množstva zbraní, ale aj z viacerých herných módov, medzi ktorými nebude chýbať jazda proti súperom, jazda na body, atď.

Na priebeh hry sa pozeráte z vtáčej perspektívy, zrejme preto, aby ste mohli dobre vidieť všetok ten plameň, výbuchy, striekajúcu krv či umierajúcich zombíkov. Vidieť tak budete aj autá, ktoré ste odstavili zo závodu raketometom, obrovské obludy, ktoré na vás číhajú obklopené zombíkmi či rozsiahle plamene, ktoré sa budete snažiť uhasiť. Ak si neviete predstaviť, o čom píšem, pozrite si nasledujúci video-trailer:

Hra nie je nová, známa je hlavne z PC a herných konzol. Nové je jej umiestnenie na Android trhu, ktoré by malo nastať už tento rok (pre zariadenia s Tegrou 2) na Android Markete a v Tegra zóne. Ak si potrpíte na poriadne brutálne hry, počkajte si aj na Zombie Driver HD – hru, ktorá vám určite zaručí kvalitný herný zážitok.

Zdroj: Androidcommunity.com

11.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+