MojAndroid

Ak náhodou nepoznáte spoločnosť OtterBox, mali by ste vedieť, že ide o jedného z najväčších výrobcov ochranných fólií a púzdier na mobilné zariadenia na svete. Táto spoločnosť vyrába fólie na displej zrejme všetkých mobilných zariadení na trhu a rozhodla sa, že svoje technologické možnosti ešte rozšíri. OtterBox totižto kúpil firmu Wrapsol z Bostonu, ktorá je známa takisto veľmi kvalitnými ochrannými filtrami na displeje smartfónov a tabletov. A čo to znamená pre nás, koncových zákazníkov? Pozrite si video a pochopíte:

Brian Thomas, prezident a CEO v OtterBox, sa na akvizíciu spoločnosti Wrapsol vyjadril nasledovne:

“Wrapsol je veľmi sľubná spoločnosť, ktorá má podobné hodnoty a kultúru, ako my. Ich produkty sa kompletne stotožnia s poslaním OtterBoxu, ktorý prináša prémiovú ochranu zariadení. Pridanie produktov Wrapsol do nášho portfólia na svetovej úrovni výrazne zvyšuje našu schopnosť poskytovať našim zákazníkom a spotrebiteľom rozšírenú paletu kvalitných produktov.” 

Spojenie takýchto spoločností sa na trhu nevidí často, no určite prinesie svoje ovocie. OtterBox totižto vyrába precízne, no nie moc “štýlové” (rozumej tenké) fólie, čo je zas parketa spoločnosti Wrapsol, ktorá je známa práve tým, že vyrába precízne fólie s tenkým profilom. Spojenie týchto dvoch spoločností síce nepocítime hneď, no po pár mesiacoch sa rozhodne môžeme tešiť na ochranu displejov na svetovej úrovni so svetovým spracovaním. A dúfajme, že aj za nižšiu cenu.

Zdroj: AndroidPolice

3.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+