MojAndroid

Selfie fotografie sú nepochybne trendy, aj keď sa niekedy pozastavujeme nad tým, v akých rôznych situáciach ich ľudia vytvárajú a prečo to vlastne robia. Fenomén Selfie je však populárny aj v Hollywoode a najznámejšie filmové postavy, ako Superman, The Mask, Eduard Cullen z Twighlightu, Voldemort, Indiana Jones či ďalší, prepadli tejto závislosti a priamo vo filmových scénach sa fotili prednou kamerou. Ruský Youtube kanál TNT Russia ich počas toho prichytil a zverejnil video, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Samozrejme jedná sa len o vloženú ruku s mobilom priamo do obrazu najznámejších filmových scén, čo je možné rozoznať už na prvý pohľad. Scény sú však veľmi dobre vybrané a herci v nich si priamo pýtajú jednu selfie.

Zdroj: gizmodo

21.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+