MojAndroid

V e-shope GearBest si môžete zakúpiť štýlové produkty značky Xiaomi za fantastickú cenu, aká sa už nemusí opakovať! Ak máte o nejaký produkt záujem, neváhajte využiť aj zľavový kupón, vďaka ktorému výsledná cena klesne ešte nižšie!

Xiaomi Philips Zhirui

Nočná lampa, resp. osvetlenie ideálne na nočný stolík pre ukotvenie večernej atmosféry prichádza z dielne známej čínskej spoločnosti Xiaomi. Nejde však o hocijaké osvetlenie, lampa je pochopiteľne inteligentná. Je možné ju ovládať na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie, meniť tóny a odtiene farieb, nastavovať zapnutie a vypnutie. Xiaomi Phlips Zhirui si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu GearBest za sumu len 73 EUR. S využitím kupónu “PSBLAMP” klesne výsledná suma na hodnotu asi 68 EUR.

>> Kúpiť Xiaomi Philips Zhirui prostredníctvom e-shopu GearBest! <<

Xiaomi Wireless Mouse Youth Version

Bezdrôtová myška z dielne Xiaomi je ideálnym doplnkom k vášmu počítaču, ako do domácnosti, tak aj na cesty. Konzervatívny, čierny dizajn či ergonomický tvar prispievajú k lepšiemu uchopeniu samotnej myšky. Samotné príslušenstvo sa k počítaču napája pomocou USB konektoru. Model Xiaomi Wireless Mouse Youth Version si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu GearBest s využitím kupónu “GBJUNEZT17” za sumu približne 13 EUR (už aj s poštovným).

>> Kúpiť Xiaomi Wireless Mouse Youth Version prostredníctvom e-shopu GearBest! <<

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom GearBest.

14.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+