MojAndroid

V e-shope GearBest si teraz môžete zakúpiť vlajkový smartfón OnePlus 6 za SUPER cenu dokonca pod 430 EUR. Ponuka je však časovo obmedzená, ak máte o tento smartfón záujem, tak sa rozhodne poponáhľajte!

Náš tip
Parkovacia kamera Xiaomi teraz v ZĽAVE pri kúpe v e-shope GearBest!

OnePlus 6

Zariadenie OnePlus 6 ponúka 6,28″ Optic AMOLED displej s rozlíšením 2280 x 1080 pixelov a pomerom strán 19:9, špičkový osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM, 64 GB interného úložiska či batériu s celkovou kapacitou 3300 mAh. Poteší rýchle nabíjanie Dash Charge, konektor USB typu C a systém Android 8.1 Oreo s ľahkou nadstavbou Oxygen OS 5.1.8.

Zadný fotoaparát je duálny a ponúkne rozlíšenie 16 + 20 MPix (f/1.7), predná „selfie“ kamera ponúkne následne 16 MPix (f/2.0). Smartfón OnePlus 6 si môžete zakúpiť aj vy prostredníctvom e-shopu GearBest teraz za cenu len približne 426 EUR! Akcia je časovo obmedzená a za túto cenu je k dispozícii navyše už len niečo viac ako 200 kusov.

 >> Kúpiť smartfón OnePlus 6 prostredníctvom e-shopu GearBest! <<

Ďalšie produkty v AKCII!

Prostredníctvom limitovanej AKCIE v e-shope GearBest si teraz môžete zakúpiť aj ďalšie smartfóny či technologické hračky za skvelé ceny! Táto akcia je časovo obmedzená. Ak máte o niektorý produkt záujem, je potrebné sa poponáhľať. Celý zoznam akciových produktov nájdete na nasledujúcom odkaze.

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom GearBest.

26.6.2018
  • donkon

    ako funguju tie nakupy na gearbest? treba potom platit este nejake clo na slovensku alebo nieco? vdaka

    • Miro

      Osobne som odtiaľ kupoval len menšie a lacnejšie veci a clo som zatiaľ nikdy neplatil. V prípade drahšej elektroniky je však pravdepodobné, že bude zadržaná na colnici a budete musieť zaplatiť aj clo a DPH.

+