MojAndroid

Blíži sa každoročný deň nákupných šialencov a vďaka online nákupom môžu BlackFriday – deň mega zliav využiť aj zákazníci u nás. Sygic, líder v oblasti offline navigácií, ponúka vybrané balíky s najväčšou zľavou, akú kedy ponúkol, od stredy 26.11 do pondelka 1.12. Keďže Sygic nepozná hranice medzi krajinami, rozhodol sa pridať k nákupnej horúčke so 70% zľavou na najpopulárnejší Prémiový balík navigácie Európa a Rusko (iba za 19.99€ v zľave 70% z pôvodnej ceny 69.99€) a 50% zľavou na obľúbene doplnkové funkcie Head-up Display a BlackBox.

01_advertorial_sygic_800x600

Sygic ponúka špičkovú offline navigáciu s kvalitnými mapami TomTom, ktoré sa ukladajú priamo do telefónu, alebo na SD kartu. Jednorazovou investíciou dostanete doživotnú licenciu pre operačný systém Android s pravidelnými aktualizáciami mapových podkladov.

Nechajte sa navigovať priamo z čelného skla svojho auta vďaka obľúbenej funkcii Head-up Display (v 50% zľave iba za 4.99€) a užite si ešte komfortnejšiu a bezpečnejšiu jazdu v nočných hodinách. Alebo si dokúpte funkciu BlackBox (-50%, za 4.99€),  ktorá bude zaznamenávať dianie na ceste pred vami. V prípade potreby tak budete mať záznam zo situácie pred vašim autom počas jazdy, ktorý môže poslúžiť aj ako dôkazový materiál.

03_advertorial_sygic_800x600

Dnes aplikácii Sygic dôveruje už viac ako 65 miliónov používateľov, čím sa stala najsťahovanejšou offline navigáciou na svete.

Čo získate?

  • Kompletnú navigáciu vždy poruke vo vašom telefóne 
  • Doživotnú aktualizáciu máp zadarmo
  • Milióny bodov záujmu ako sú hotely, obchody , čerpacie stanice, reštaurácie a iné
  • Kvalitné mapy uložené v telefóne alebo SD karte, bez potreby pripojenia na internet
  • 3D zobrazenie miest a terénu pre jednoduchú orientáciu
  • Softvér a inštrukcie v českom (slovenskom)  jazyku        

Aplikácia je dostupná pre používateľov smartfónov s operačným systémom Android na linke tu. Licenciu si môžete kúpiť v eshope spločnosti Sygic. Viac informácií na www.sygic.com.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

26.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+