MojAndroid

Preheat (platí do 11. septembra 2017)

Vstupenkou do jesenného akciového programu je ponuka Group Share Deals či Lucky Bags. V prvej ponuke dostanete možnosť získavať zľavy prostredníctvom zdieľania medzi vašich známych. Nezabúdajte však, že každý používateľ môže zdieľať daný produkt iba raz. Čím viac zdieľaní daný produkt získa, tým nižšia bude finálna cena. Finálna cena bude stanovená po 11. septembri 2017.

Druhá ponuka Lucky Bags prináša prekvapenie v rámci vašej objednávky. Zaujímavosťou je, že nepoznáte obsah balíčka ani po jeho objednaní a zaplatení. Obsah sa dozviete až priamo po rozbalení objednávky. Obsahom takýchto balíčkov môžu byť rôzne gadgety, príslušenstvom k vašim smartfónom, šikovné LED svetlá a pod. Pri objednávke poznáte len približne okruh, čoho sa produkty budú týkať. Akcia končí rovnako 11. septembra 2017.

Autumn Harvest Party (11. – 18. september 2017)

Hlavná akcia poteší najmä nových zákazníkov GearBestu. Stačí nakúpiť na webe do 15. septembra nad 50 dolárov (asi 42 eur) a získate okamžitú zľavu v hodnote troch dolárov. Pre úspešnú zľavu je potrebné platbu sprostredkovať službou PayPal (účet PayPal, karta, platobná brána PayPal). V prípade využitia mobilnej aplikácie GearBest pre nákup do 18. septembra získate pri nákupe nad 40 dolárov (asi 33 eur) okamžitú zľavu v hodnote 5 dolárov. Opäť je nutné pre platbu využiť službu PayPal.

Fall Scavenger Hunt (6. – 18. september)

GearBest si pre vás pripravil aj jednoduchú hru, kde môžete získať rôzne produkty len otváraním rôznych pokladov! Pravidlá hry umožňujú otvorenie troch pokladov. Ďalšie otvorenie môžete získať napríklad zdieľaním na sociálnej sieti (jedna možnosť na deň). Akcia však trvá až do 18. septembra a šanca získať určitý produkt tak rozhodne nie je malá.

Gold Fruit Rain (6. – 24. september)

V rámci tejto prebiehajúcej akcie je potrebné zdieľanie príspevkov na sociálnych sieťach v konkrétnych časoch. Pôjde konkrétne o časy 18:00, 20:00, 23:00, 13:00 a 15:00. V týchto časoch sa spustí trojminútové ultimátum, kde je potrebné čo najväčšie množstvo zdieľaní. Čím viac sociálnych sietí zapojíte, tým je šanca na výhru väčšia. Získané kupóny môžete využiť v termíne od 8. – 18. septembra.

Intel (6. – 25. september)

Akcia vznikla takisto v spolupráci so spoločnosťou Intel. Vybrané produkty notebookov, konvertibilných zariadení či tabletov s procesormi Intel budú okrem pravidelných akcií aj v špeciálnej zľave! Každý deň v rámci akcie sa o 18:00 znížia ceny týchto vybraných produktov s procesormi Intel o 50% po dobu 30 sekúnd. Bude potrebné sa teda riadne poponáhľať.

Limitovaná septembrová ponuka!

Xiaomi Mi Band 2

Praktický a efektívny doplnok k vášmu Android smartfónu. Áno, takým je náramok Xiaomi Mi Band 2, ktorý ponúka prehľad o aktuálnej aktivite, prejdených krokoch, aktuálnom srdcovom tepe či informácie o upozorneniach z vášho smartfónu. Cena v prepočte činí približne 18 eur!

Redukcia

Obsahuje váš smartfón 3,5 mm jack? Je vám to však málo? Riešením je šikovná redukcia, ktorá vám poskytne rovno dva 3,5 mm audio konektory. Jej cena je len 67 centov!

Xiaomi Yeelight

Inteligentná žiarovka Xiaomi doslova rozžiari vašu miestnosť rôznymi farbami. Ide o skutočne šikovný doplnok a jej ovládanie je naozaj jednoduché prostredníctvom mobilnej aplikácie. Cena žiarovky je v prepočte približne 14 eur!

Xiaomi Redmi 4A

Šikovný smartfón ponúkne 5″ HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB RAM, 16 GB úložiska či batériu s kapacitou 3120 mAh. Zadný fotoaparát ponúka 13 MPix, predná kamera 5 MPix a to všetko za finálnu sumu približne 89 eur! 

Xiaomi Huami AMAZFIT

Inteligentné hodinky z dielne spoločnosti Xiaomi ponúknu vskutku zaujímavý dizajn, všetky štandardné fitness funkcie, upozornenie na notifikácie, systém Android či výdrž batérie až 5 dní. Cena zariadenia je pritom príjemných 84 eur. 

6.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+