MojAndroid

Či už ste fanúšikom živých tapiet, alebo nie, perfektné grafické spracovanie tejto aplikácie vás určite zaujme. Jej názov je GyroSpace 3D Live Wallpaper a ako už iste všetci viete, ide o pekne spracovanú živú tapetu pre vaše Android zariadenie. Na svoje si pri tejto aplikácii príde každý fanúšik vesmíru a úchvatných telies, ktoré si v ňom voľne poletujú.

Čím je táto živá tapeta oproti iným výnimočná, je jej celkové spracovanie. Okrem toho, že ponúka perfektnú grafiku vesmírnych telies, sa môžete tešiť aj na nový princíp pohybu v tejto živej tapete. Ten je totižto ovládaný vašim gyroskopom, prípadne akcelerometrom, ktorý danú planétu otáča do všetkých strán, čo spôsobuje akýsi falošný 3D pohľad. Slovami sa princíp pohybu tejto tapety opisuje ťažko, preto si radšej pozrite video:

Na Google Play Store sa táto živá tapeta nachádza v dvoch verziách. Bezplatná verzia prináša len jednoduchú tapetu bez možnosti akéhokoľvek nastavovania, no pri platenej aplikácii si toho dokážete nastaviť naozaj dosť. Za cenu 1,25€ získate prístup k nastaveniam ako kruh okolo planéty, zamknutie otáčania, vzdialenosť planéty, či dokonca pulzujúce pozadie. Samozrejme kúpou získavate aj viaceré témy, ktoré v tapete môžete využiť. Na stiahnutie z Google Play Store môžete využiť naše widgety nižšie, aplikáciu však odporúčame, kvôli hardvérovej náročnosti, inštalovať len na zariadenia s vyšším výkonom (aspoň 1 GHz procesor a 512 MB RAM).

Verzia: 1.0.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.16
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.0.15
Aktuálna cena: 1,49 €
Verzia: 1.0.15
Aktuálna cena: 1,49 €

13.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+