MojAndroid

Tím zahraničného webu SamMobile pátral po informáciách o pripravovanom Samsungu Galaxy Note 5 a to, čo zistil, mnohých nepoteší. Zatiaľ čo Samsung v Severnej Amerike, Južnej Kórei, Číne, Singapure, Hong Kongu a v Ázii pripravuje nový firmvér pre Note 5, zastúpenie spoločnosti v Európe a Rusku sa o softvér zariadenia a jeho preklad vôbec nezaujíma. Tieto informácie potvrdili zahraničným redaktorom aj interné zdroje priamo v spoločnosti.

Samsung Galaxy Note Edge-4

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy Note Edge: Závan budúcnosti

Hoci to môže znamenať iba to, že sa nový Note 5 dostane na európsky a ruský trh neskôr, môže to naznačovať aj to, že sa na tieto trhy nedostane vôbec. Túto situáciu si musí vyjasniť interne Samsung a veríme, že sa dozvieme viac informácií už pri predstavení. To by sa malo odohrať v auguste a spolu s Galaxy Note 5 by mal byť predstavený aj avizovaný Samsung Galaxy S6 Edge+. Jeho uvedenie na európsky trh je však taktiež otázne. Uvidíme, ako to celé dopadne, každopádne túto situáciu budeme naďalej sledovať.

Zdroj: SamMobile

15.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+