MojAndroid

Novinky z prostredia Android smartfónov, aktuálne informácie o aktualizáciách, úniky informácií, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Samsung Galaxy Note 9 | Oficiálne

Spoločnosť Samsung pred pár dňami oficiálne predstavila dlho očakávanú vlajkovú loď Samsung Galaxy Note 9. Tá ostáva verná dizajnu a filozofii svojich predchodcov, no prináša niekoľko vítaných noviniek a zaujímavých vylepšení. Stále platí, že ide o jeden z najlepšie vybavených smartfónov na trhu, ktorý poteší fanúšikov veľkých telefónov s tými najlepšími funkciami.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 oficiálne: Veľká batéria, vylepšený S Pen a kamera s umelou inteligenciou
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy Note 9.

Huawei Mate 20 Pro | Dohady

Úspech čínskeho výrobcu naštartoval už minulý rok výborný smartfón Huawei Mate 10 Pro a jeho nižšie varianty, pričom tento rok ho znásobila vlajková loď Huawei P20/P20 Pro. Podiel na úspechu oboch modelových radov má tiež batéria o kapacite 4000 mAh. Veľkú kapacitu batérie by mala mať aj chystaná novinka Huawei Mate 20 Pro.

Náš tip
Huawei Mate 20 Pro bude mať batériu väčšiu ako 4000 mAh | DOHADY
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Huawei Mate 10 Pro.

Google Pixel 3 XL | Uniknuté UNBOXING video

Už v októbri by sme sa mali dočkať 3. generácie dvojice referenčných top Android smartfónov spoločnosti Google Pixel 3 a Pixel 3 XL. U druhého menovaného už ale dnes môžeme posúdiť ako bude vyzerať, a to aj vďaka uniknutému unboxing videu, ktoré odhaľuje, na čo sa môžeme tešiť.

Náš tip
Google Pixel 3 XL s výrezom a veľkou bradou na živých fotografiách + UNBOXING VIDEO | DOHADY

Meizu 16 a 16 Plus | Oficiálne

Čínsky výrobca Meizu patril roky k výrobcom, ktorí kopírovali alebo sa aspoň inšpirovali u produktov spoločnosti Apple. Či už išlo o samotný dizajn smartfónov, spôsob ich balenia alebo grafického rozhrania systému. O to prekvapivejšie je, že nové vlajkové lode tejto spoločnosti Meizu 16 a 16 Plus sa vyhli trendu výrezov v displeji, ktorý rozšírila práve spoločnosť Apple.

Náš tip
Meizu 16 a 16 Plus – výkon, snímač odtlačkov v displeji a žiaden výrez

Xiaomi Mi 8 vs OnePlus 6 | Duel

Obidva smartfóny ponúkajú tie najvýkonnejšie komponenty, aké si môžete priať, pričom ich ceny sa pohybujú na úrovni 500 €. Dať takúto sumu za plnohodnotnú vlajkovú loď naozaj nie je veľa. Keď to porovnáme s inými podobne vybavenými smartfónmi, zistíme, že stoja o niekoľko stoviek menej. Viac si môžete prečítať v našom ďalšom dueli.

Náš tip
Xiaomi Mi 8 vs OnePlus 6. Ktorý sa oplatí viac? | DUEL

Ak máte zaujímavú aktuálnu informáciu z prostredia Android smartfónov, neváhajte a napíšte nám ju do komentárov!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (31/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (31/2018)
12.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+