MojAndroid

Novinky z prostredia Android smartfónov, aktuálne informácie o aktualizáciách, úniky informácií, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (24/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (24/2018)

CAT S61 | Aj na Slovensku

Spoločnosť CAT prináša na český a slovenský trh novinku v podobe odolného Android smartfónu s názvom CAT S61. Poznáme technické špecifikácie, cenu a dostupnosť nového zariadenia.

Náš tip
CAT S61 už aj na Slovensku. Poznáme cenu a dostupnosť obrneného smartfónu
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu CAT S61.

Motorola moto e4 plus | Príslušenstvo

Moto e4 plus je veľmi obľúbeným smartfónom značky Motorola. Pravidelne sa umiestňuje medzi najpredávanejšími modelmi u operátorov. Keď už si svoj telefón kúpite, existujú rôzne možnosti príslušenstva, ktoré s ním  môžete používať.

Náš tip
Vyberáme príslušenstvo pre smartfón Motorola moto e4 plus
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Motorola moto e4 plus.

Huawei P9 | Nedostane Android Oreo

Softvérová podpora zariadenia je rozhodne dôležitou súčasťou aktuálnych Android smartfónov. Teraz však prichádza smutná správa pre majiteľov Huawei P9. Podľa e-mailu priamo od podpory pre zákazníkov Huawei vo Veľkej Británii toto zariadenie už nedostane aktualizáciu na novú verziu systému Android Oreo. Toto konanie výrobcu je minimálne zvláštne, keďže BETA verziu systému Oreo práve na model P9 začiatkom roka už uviedol.

Náš tip
Huawei P9 nedostane Android Oreo aktualizáciu. Toto sú slová výrobcu
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Huawei P9.

Samsung Galaxy Note 8 | Aktualizácia

Máme skvelú správu pre majiteľov modelu Samsung Galaxy Note 8. Júnová bezpečnostná aktualizácia sa totiž dostáva pre vaše zariadenie už aj do Európy. Číslo zostavy pre nový softvér je N950FXXS3CRF1 a neponúka nič iné ako opravy potenciálne zraniteľných miest v systéme.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 dostáva júnovú bezpečnostnú aktualizáciu
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy Note 8.

Xiaomi Mi Pad 4 | Xiaomi Redmi 6 Pro

Spoločnosť Xiaomi pripravuje dve ďalšie novinky v rámci svojho portfólia Android zariadení. Pôjde o nový smartfón Redmi 6 Pro a tablet Mi Pad 4. Tieto zariadenia budú oficiálne predstavené už o pár dní, a to konkrétne 25. júna 2018. Potvrdzujú to pozvánky výrobcu vo veľmi aktuálnej „futbalovej“ tématike.

Náš tip
Xiaomi Mi Pad 4 a Redmi 6 Pro prídu oficiálne už 25. júna 2018
Xiaomi Mi Pad 4 bude priamy nástupca modelu Mi Pad 3.

Ak máte zaujímavú aktuálnu informáciu z prostredia Android smartfónov, neváhajte a napíšte nám ju do komentárov!

24.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+