MojAndroid

Novinky z prostredia Android aplikácií, aktuálne informácie o aktualizáciách, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Messenger | Hry s rozšírenou realitou

Herný priemysel a nové technológie mali k sebe vždy blízko. Jedno podporovalo rozvoj druhého a naopak. Momentálne sledujeme rozmach mobilného hrania a taktiež vzostup používania umelej inteligencie a rozšírenej reality. Toto spojenie využila aj spoločnosť Facebook, ktorá do svojho Messengeru najnovšie implementovala hry s podporou rozšírenej reality.

Náš tip
Messenger prichádza s multiplayer hrami, ktoré podporujú rozšírenú realitu

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Gmail | Aktualizácia

Jednotlivé e-mailové služby a ich mobilné aplikácie majú rôzne spôsoby zobrazovania a radenia e-mailov. Služba spoločnosti Google Gmail už dávnejšie využíva ako predvolený režim radenie emailov do konverzácií. V najbližších dňoch by ale majitelia Android a iOS zariadení mali dostať aktualizáciu aplikácie, ktorá to zmení.

Náš tip
V aplikácii Gmail už môžete vypnúť radenie e-mailov do konverzácií

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

ŠKODA Connect | Auto odomknete cez aplikáciu

Automobilka Škoda prináša inovácie do svojich vozidiel (najmä do tých s najlepšou výbavou). Škoda už dlhšiu dobu ponúka vlastnú aplikáciu – Škoda Connect – ktorá môže pokojne konkurovať aj aplikáciám „drahších“ automobiliek. Teraz pribudne aj funkcia vzdialeného odomykania a zamykania vozidla priamo cez mobilnú aplikáciu.

Náš tip
Nové autá Škoda odomknete už aj cez aplikáciu
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

PUBG Lite | Aj pre slabšie zariadenia

Hra PUBG sa stala v poslednom roku veľmi obľúbenou. Či už na konzolách, PC, ale aj na smartfónoch. Hra je k dispozícii ako pre iOS, tak aj pre Android zariadenia. Táto hra je však veľmi náročná na výkon telefónu. Menej výkonné smartfóny si s hrou poradia len veľmi ťažko.

Náš tip
PUBG Lite: Herný fenomén optimalizovaný pre slabšie zariadenia

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Fortnite | Zoznam zariadení

Spolu s predstavením smartfónu Samsung Galaxy Note 9 sme sa včera dočkali rovnako dôležitej novinky pre milióny hráčov po celom svete. Fenomén Fortnite prichádza na Android a ako bolo avizované, hra je zatiaľ dostupná iba pre vybrané zariadenia Samsung Galaxy. Okrem najnovších modelov Note 9 a Galaxy TAB S4 si Fortnite zahráte aj na zariadeniach z radu Galaxy S7, S8, S9 a aj tablete Galaxy Tab S3.

Náš tip
Fortnite dorazilo na Android! Najskôr na Samsungy, čoskoro na všetky tieto zariadenia | ZOZNAM
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ak máte tip na zaujímavú Android aplikáciu zo slovenskej alebo zahraničnej produkcie, neváhajte a napíšte nám do komentárov!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (31/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (31/2018)
11.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+